17476. 399. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
[Kecskeméthy Aurél] Kákay Aranyos: Ujabb országgyűlési fény- és árnyképek. Bp., 1877., Athenaeum, 159+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
Photo of the item taken by : hsz