Books: Other rarities Number of items: 434
2307181
17617
399
Other collectibles
1 000 HUF
2402851
17618
399
Other collectibles
Makkai János: Politika-isten rabságában. Bp., 1943, Szerzői,(Hornyánszky-ny.), 400 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, sérült, javított gerinccel.
2441032
17619
399
Other collectibles
Szabó György: Sötétben tündöklőbb a fény (római szállóigék és aforizmák). Kolozsvár, 1975, Dacia. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2438563
17620
399
Other collectibles
Écsy Ödön István Dr.: Csokonai és Csurgó. A Debreceni Múzeumbarátok Köre 3. szám. Debrecen, 1940, Városi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2436334
17621
399
900
Other collectibles
2 db könyv - Ujkéry Csaba: Szigeth pajzsai. Szigetvár, 1987. DEDIKÁLT! Papírkötésben, jó állapotban. + Sudár Balázs: Jakováli Haszan pasa dzsámija Pécsen. H.n., Forster Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2407098
17622
399
Other collectibles
Balassa József: A magyar nyelv életrajza. Bp., 1937, Renaissance. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 000 HUF
2407510
17623
399
Other collectibles
Az Aradi Kölcsey Egyesület 3 db kiadványa: Kiss László: Képek és szemelvények Borossebes város múltjából, Brittich Erzsébet: Seregély az almafán, Matekovits Mihály-Ujj János: A minoriták Aradon. Arad, 2013-2014, Kölcsey Egyesület. Kiadói papírkötés. A szerzők által dedikált példányok!
2 000 HUF
2407479
17624
399
Other collectibles
Radnai István 3 műve: Bűnkehely, Valahol, Világtest látható fényben. A szerző által dedikáltak! Bp., 2010-2011, Littera Nova. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2410315
17625
399
Other collectibles
Barta Lajos: Örvény. Színmű öt felvonásban. Történik egy vidéki városban. Bp., 1919, Pallas. Átkötött kopott egészvászon-kötés, "Bírálati Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
1 200 HUF
2410374
17626
399
Other collectibles
Szenes Béla: Kezdő Péter első könyve és más vidám írások. Bp., 1923, Légrády. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, a kötéstáblákról a papír borítás belül részben levált.
1 000 HUF
2114036
17627
399
Other collectibles
1 600 HUF
2306846
17628
399
Other collectibles
Wiener János: Így korholom magamat. Versek. Szeged, 1931, Szerző. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035