Number of items: 434

Maurice Yaffé, Elizabeth Fenwick: A nemi öröm. Gyakorlati útmutató. Konzultáns: Dr. Raymond C. Rosen. Illusztrációkkal, ábrákkal. Bp., Park és Medicina, 1989. Kiadói kartonált papírkötésben.
17593.

1 200 HUF
Az Uj Idők Kézimunka Könyve, 3 db: Kötés és horgolás, Csomózott-vert és rece csipkék, stb. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17594.

1 000 HUF
Dr. Chengery Pap Elemér: Új látóhatárok felé. Metapszichikai kísérleteim, apport-, telekinetikus és más okkult jelenségek, tanulmányok. Dr. C. Blacher bevezetésével. Dr. Strém István előszavával. Bp., 1938,(Attila-ny.), 1 t.+ XII+563 p.+XXXII t. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, laza kötéssel és helyenként ceruzával írt jegyzetekkel és aláhúzásokkal.
17595.

2 000 HUF
Dr. Baerwald Richard: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Fordította Fülöp Zsigmond. Bp., én., Natura. (Otthon ny.) 320 p.Félbőr kötésben, kopott és foltos borítóval.
17596.

2 000 HUF
Poesis cca 1750 Első két levél hiányzik, jogi, vallási, irodalmi munkák gyűjteménye. Sérült egészbőr kötésben, néhánylap sérült 648p.
17597.

2 000 HUF
Maurice Maeterlinck műve, 4 db:   A nagy titok. Ford.: Rózsa Géza. Az Okkultizmus Könyvei. Bp., 1922., Kultura. Kiadói kopott kartonált papírkötés, kopott borítóval.;   A halál. [Regény.] Ford.: Maksziányi Dezső. Bp., 1919, Világirodalom. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső papírborítót bekötötték, sérült kötéssel, foltos, rossz állapotban.;   A tér élete. Ford.: A tér élete. Ford.: Kovács Rezső. Strem Géza bevezetésével. Világkönyvtár. Bp.,én., Révai. Kiadói papírkötés, javított borítóval, aláhúzásokkal.;   A szegények kincse. Ford.: Bölöni György. Világkönyvtár. Bp., 1912, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal.
17598.

3 600 HUF
9,73
10,59
2 db József Attilával kapcsolatos könyv: Szántó Judit, Napló és visszaemlékezés, Bp., 1986 PIM; Vágó Márta: József Attila. Bp., 2005. Noran
17599.

1 000 HUF
2 db könyv: Mikecs László: Csángók. Bólyai Könyvek. Bp.,1989, Optimum. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. + Domokos Pál Péter: Rendületlenül. Márton Áron Erdély püspöke. Budapest, 1989, Eötvös Kiadó-Szent Gellért Egyházi Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
17600.

1 800 HUF
17601.

1 200 HUF
Dr. Czeizel Endre: Költők, gének, titkok. A magyar költőgéniuszok családfaelemzése. Bp., 2000, Galenus Kiadó. Mellékletekkel. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17602.

1 200 HUF
Görög Ibolya: Summa Summarum. Európaiság - hitelesség - protokoll. Bp, 2019, Athenaeum. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. . A szerző által dedikált példány.
17603.

2 000 HUF
Görög Ibolya: Tanácsoskönyv. Új kalamajkák. Cikkek, újabb élmények, szösszenetek a viselkedéskultúra területéről. Bp, 2012, Athenaeum. A szerző saját rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
17604.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF