11275. 398. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 800 HUF
0 HUF
Cseh kobaltkék aranyozott porcelán tányér, matricás, mitológiai jelenettel, kopott, máz repedéssel, jelzett, d: 16,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert