Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
10368.
XVIII. vagy XIX. sz. francia festő alkotása, jelzés nélkül: Pásztor hölgy társaságában. Olaj, bőr. Szecessziós stílusú modern fa keretben. 46x41 cm / XVIII. or XIX. century French painter, unsigned: Shepherd with a lady. Oil on leather. In art nouveau style modern wooden frame. 46x41 cm
Other collectibles
10370.
Jelzés nélkül, feltételezhetően XIX sz. festő alkotása reneszánsz mű után. Női portré. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, historizáló fa keretben. 66,5x52,5 cm
Other collectibles
10371.
Jelzés nélkül, ismeretlen, feltételezhetően a XIX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Zrínyi család sírboltja Szentilonán, Zala vámegyében. Olaj, karton, kissé sérült. Hátoldalán korabeli felirattal. Fa keretben, 15×22 cm
Other collectibles
10372.
Raffaello (1483-1520) után, jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. végén vagy a 20. sz. elején működött festő alkotása: Madonna della Sedia. Olaj, falemez. Sérült. 62x50,5 cm
Other collectibles
10375.
Jelzés nélkül, feltehetően a XX: sz. közepén működött magyar képzőművész alkotása: Találkozás. Lavírozott tus, papír. Lapszéli apró szakadásokkal. 44,5x36 cm