10372.
398. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Raffaello (1483-1520) után, jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. végén vagy a 20. sz. elején működött festő alkotása: Madonna della Sedia. Olaj, falemez. Sérült. 62x50,5 cm