Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 251

10368.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
90 000 HUF
267,06
321,43
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül, feltételezhetően XVIII. v. XIX sz. festő alkotása. Madonna. Olaj, vászon, faroston. Sérült. Dekoratív fa keretben. 50x40 cm
10369.

Available
60 000 HUF
178,04
214,29
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül, feltételezhetően XIX sz. festő alkotása reneszánsz mű után. Női portré. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, historizáló fa keretben. 66,5x52,5 cm
10370.

50 000 HUF
148,37
178,57
Hammer price:
60 000 HUF
Jelzés nélkül, ismeretlen, feltételezhetően a XIX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Zrínyi család sírboltja Szentilonán, Zala vámegyében. Olaj, karton, kissé sérült. Hátoldalán korabeli felirattal. Fa keretben, 15×22 cm
10371.

9 000 HUF
26,71
32,14
9
Hammer price:
15 000 HUF
10372.

Available
10 000 HUF
29,67
35,71
  Add to cart
  Remove
10373.

Available
15 000 HUF
44,51
53,57
  Add to cart
  Remove
Körmendy jelzéssel: Aki ezt az én testemet (...), 1949. Linómetszet, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 12,5x11 cm
10374.

Körmendy jelzéssel: "Aki ezt az én testemet (...)", 1949. Linómetszet, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 12,5x11 cm

Available
2 000 HUF
5,93
7,14
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül, feltehetően a XX: sz. közepén működött magyar képzőművész alkotása: Találkozás. Lavírozott tus, papír. Lapszéli apró szakadásokkal. 44,5x36 cm
10375.

7 000 HUF
20,77
Hammer price:
9 000 HUF
Ki vagy Kj 02 jelzéssel: Hatások. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 28×35 cm
10376.

3 800 HUF
11,28
13,57
Hammer price:
5 000 HUF
Maja 88 jelzéssel, feltehetően jugoszláv festő munkája: Női portré. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 66x47 cm
10377.

Available
16 000 HUF
47,48
57,14
  Add to cart
  Remove
Olvashatatlan (Mm monogram?) jelzéssel. Női alak. Monotípia, papír, kartonra kasírozva. 29,5x20,5 cm
10378.

Available
6 000 HUF
17,80
21,43
  Add to cart
  Remove
Olvashatatlan jelzéssel: Vágta. Tus, papír, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 16,5×23,5 cm
10379.

5 000 HUF
14,84
17,86
Hammer price:
5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.