Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 337

Lazarovszky László 1987. Somogyvár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1987 kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-,2 kis ph.  Adamo KE46
30645.

Lazarovszky László 1987. "Somogyvár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1987" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-,2 kis ph. Adamo KE46

2 600 HUF
7,03
7,65
Lazarovszky László 1988. Somló vára / Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport Br emlékérem (50mm) T:1-,2  Adamo KE50
30646.

Lazarovszky László 1988. "Somló vára / Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport" Br emlékérem (50mm) T:1-,2 Adamo KE50

2 600 HUF
7,03
7,65
Lazarovszky László 1988. Simontornya vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1988 kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-,2 kis ph.  Adamo KE51
30647.

Lazarovszky László 1988. "Simontornya vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1988" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-,2 kis ph. Adamo KE51

2 600 HUF
7,03
7,65
Lebó Ferenc (1960-) 1989. 250 éves a mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30648.

Lebó Ferenc (1960-) 1989. "250 éves a mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

1 600 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1992. László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, nem hozzávaló dísztokban (42,5mm) T:1
30649.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, nem hozzávaló dísztokban (42,5mm) T:1

1 200 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1992. László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) T:1
30650.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1

1 200 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 2000. 50 éves az MKB / A legnagyobb magyar - Széchenyi István Ag emlékérem eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP kis patina
30651.

Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" Ag emlékérem eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP kis patina

7 500 HUF
20,27
22,06
Lesenyei Márta (1930-) 1989. MÉE Szombathelyi Csoport - Commodus Br emlékérem (29mm) T:1  Adamo SH8
30652.

Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Commodus" Br emlékérem (29mm) T:1 Adamo SH8

3 000 HUF
Ligeti Miklós (1871-1944) ~1928. Dessewffy Aurél Br emlékérem. AURELIUS E COM. DESSEWFFY 1846-1928 / IN MEMORIAM JUDICIUS CURIAE AURELII E COM. DESSEWFFY DE ARCA REI AGRARIAE IN HUNGARIA MVTVIS PROMOVENDAE PRAESIDIS PER XXXXIIII ANNOS OPTIME MERITI (95,90g/60mm) T:2 / Hungary ~1928. Aurél Dessewffy Br commemorative medallion. Sign.: Miklós Ligeti (95,90g/60mm) C:XF
30653.

Ligeti Miklós (1871-1944) ~1928. "Dessewffy Aurél" Br emlékérem. "AURELIUS E COM. DESSEWFFY 1846-1928 / IN MEMORIAM JUDICIUS CURIAE AURELII E COM. DESSEWFFY DE ARCA REI AGRARIAE IN HUNGARIA MVTVIS PROMOVENDAE PRAESIDIS PER XXXXIIII ANNOS OPTIME MERITI" (95,90g/60mm) T:2 / Hungary ~1928. "Aurél Dessewffy" Br commemorative medallion. Sign.: Miklós Ligeti (95,90g/60mm) C:XF

3 000 HUF
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP7
30654.

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP7

2 600 HUF
7,03
7,65
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986 Benyovszky Móric Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP19
30655.

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP19

4 000 HUF
Littman Frigyes (1907-1944) 1929. Pollák Illés ötven éves ügyvédi jubileuma emlékére egyoldalas öntött Br plakett (100mm) T:2  HP 3380.
30656.

Littman Frigyes (1907-1944) 1929. "Pollák Illés ötven éves ügyvédi jubileuma emlékére" egyoldalas öntött Br plakett (100mm) T:2 HP 3380.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF