Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 337

Kiss Sándor (1925-1999) 1983. Nemzetközi Gerontológiai Társaság - Budapest 1983. szeptember 1-3. / Az európai biológiai és klinikai szekció első közös gyűlése Br emlékérem (~97mm) T:2 Hungary 1983.International Association of Gerontology - Budapest, Hungary 1-3 September 1983. / 1st Joint meeting of the European Biological and Clinical Section Br commemorative medal. Sign.: Sándor Kiss (~97mm) C:XF Cs. M. 1065.
30621.

1 800 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1984. Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SH5
30622.

Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SH5

1 200 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. MÉE Caesar Claudius Br emlékérem (29mm) T:1
30623.

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Caesar Claudius" Br emlékérem (29mm) T:1

3 000 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. MÉE Caesar Claudius Ag és Br emlékérem pár (20g/0.835/29mm) T:1 Adamo SH9
30624.

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Caesar Claudius" Ag és Br emlékérem pár (20g/0.835/29mm) T:1 Adamo SH9

6 000 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1969. X. Miskolci Filmfesztivál 1969 kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (111mm) T:2 Hungary 1969. 10th Film Festival of Miskolc 1969 two-sided Br commemorative medal in original case. Sign.: Gyula Kiss Kovács (111mm) C:XF
30625.

2 000 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Filmkritikusok Díja Br díjplakett eredeti tokban, szignóval (82x118mm) T:2
30626.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Filmkritikusok Díja" Br díjplakett eredeti tokban, szignóval (82x118mm) T:2

2 000 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN Tűzoltó témájú Br emlékplakett (104mm) T:2 kis patina
30627.

3 000 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN 20 éves az IKV Br emlékérem (90mm) T:2
30628.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "20 éves az IKV" Br emlékérem (90mm) T:2

1 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) DN Semmelweis Ignác 1818-1865 Br emlékérem (60mm) T:2
30629.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" Br emlékérem (60mm) T:2

1 600 HUF
Kósa István (1953- ) 2000. Szent István - Államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti tokban (31,08g/0.999/42mm) T:PP
30630.

Kósa István (1953- ) 2000. "Szent István - Államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti tokban (31,08g/0.999/42mm) T:PP

10 000 HUF
27,03
29,41
Kovács Dezső (1921-2004) DN 43. Állami Építőipari Vállalat Br emlékérem (70mm) T:2
30631.

Kovács Dezső (1921-2004) DN "43. Állami Építőipari Vállalat" Br emlékérem (70mm) T:2

2 400 HUF
Kutas László (1936-) 1986. MÉE Sopron / Liszt Ferenc halálának 100. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SN2
30632.

Kutas László (1936-) 1986. "MÉE Sopron / Liszt Ferenc halálának 100. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SN2

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF