Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 337

Pátzay Pál (1896-1979) 1935. CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Schaffer Károly) egyoldalas, vert Br emlékérem (61mm) fa talapzatra rögzítve (77x101mm) T:1- Hungary 1935. CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Károly Schaffer) one-sided, struck Br commemorative medallion on wood. Sign.: Pál Pátzay (61mm/77x101mm) C:AU HPII 2066.
30693.

7 000 HUF
18,92
20,59
Pátzay Pál (1896-1979) DN Baja T.H.J. Város Br plakett LUDWIG BP. gyártói jelzéssel (60mm) T:1
30694.

Pátzay Pál (1896-1979) DN "Baja T.H.J. Város" Br plakett "LUDWIG BP." gyártói jelzéssel (60mm) T:1

5 000 HUF
30695.

4 000 HUF
30696.

4 000 HUF
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1985. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Nagyvázsony vára Br emlékérem T:1- Adamo KE38
30697.

4 000 HUF
Pogány Gábor Benő (1962- ) DN Szigligeti Ede 1814-1878 / Első Szolnoki Színház 1912 Br plakett díszdobozban (103mm) T:1-,2 patina
30698.

Pogány Gábor Benő (1962- ) DN "Szigligeti Ede 1814-1878 / Első Szolnoki Színház 1912" Br plakett díszdobozban (103mm) T:1-,2 patina

11 000 HUF
29,73
32,35
Rajki László (1939-) 1986. A néptanító Nagy Gyula az orosházi földműves népélet kutatója 75 éves kétoldalas Br emlékérem (120mm) T:1-,2
30699.

Rajki László (1939-) 1986. "A néptanító Nagy Gyula az orosházi földműves népélet kutatója 75 éves" kétoldalas Br emlékérem (120mm) T:1-,2

12 000 HUF
32,43
35,29
Rajki László (1939-) 1988. Dr. Kaáli-Nagy Sándor Díj - Az angol nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gimnázium - Orosháza 1988 Br plakett (88x89mm) T:2
30700.

Rajki László (1939-) 1988. "Dr. Kaáli-Nagy Sándor Díj - Az angol nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gimnázium - Orosháza 1988" Br plakett (88x89mm) T:2

1 000 HUF
Rátonyi József (1942-) 1970. Vlagyimir Iljics Lenin 1870-1970 Br emlékplakett (100mm) T:2
30701.

Rátonyi József (1942-) 1970. "Vlagyimir Iljics Lenin 1870-1970" Br emlékplakett (100mm) T:2

7 000 HUF
18,92
20,59
Renner Kálmán (1927-1994) 1961. Bors János Fe plakett (91mm) T:2
30702.

Renner Kálmán (1927-1994) 1961. "Bors János" Fe plakett (91mm) T:2

4 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) 1975. Romwalter Alfréd / M.K.E. O.M.B.K.E Soproni Csoportjai Br plakett (88mm) T:2
30703.

Renner Kálmán (1927-1994) 1975. "Romwalter Alfréd / M.K.E. O.M.B.K.E Soproni Csoportjai" Br plakett (88mm) T:2

5 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) 1976. A Soproni Széchenyi István Gimnázium államosításának 100. évfordulójára / 10 éves a Postaforgalmi Szakközépiskola Br emlékérem (87mm) T:2
30704.

Renner Kálmán (1927-1994) 1976. "A Soproni Széchenyi István Gimnázium államosításának 100. évfordulójára / 10 éves a Postaforgalmi Szakközépiskola" Br emlékérem (87mm) T:2

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF