Books: Travelling, Local History

Number of items: 189

15096.

2 800 HUF
7,57
8,24
15097.

1 400 HUF
Pest megye képekben. 1945-1970. Bp., 1970, Hazafias Népfront Pest Megyei Bizottsága-Pest M. Tanács VB. Művelődési Osztálya-Pest M. Népművelési Tanácsadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15098.

1 200 HUF
15099.

2 200 HUF
5,95
6,47
3 db könyv a Monographien zur Erdkunde sorozatból német tájakról. Ludwig Neumann: Der Schwarzwald. Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen & Klasing. 4. kiadás. Német nyelven. 171 fekete-fehér képpel, 4 színes képpel és 1 kihajtható térképpel. Kissé sérült kiadói, illusztrált karton tokban, vászonkötésben, térkép melléklet kissé szakadt. + H. Herp: Am Rhein.Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen & Klasing. 4. kiadás. Német nyelven. 192 fekete-fehér képpel, 4 színes képpel és 1 kihajtható térképpel. Sérült és hiányos kiadói, illusztrált karton tokban, kissé sérült vászonkötésben, kissé foltos borítóval térkép melléklet kissé szakadt. + Hippolyt Haas: Schwabenland. Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen & Klasing. Német nyelven. 170 fekete-fehér képpel, 6 színes képpel és 1 kihajtható térképpel. Egészvászon kötésben, kissé laza kötéssel, térkép melléklet kissé szakadt.
15100.

2 000 HUF
Kozma Károly: Az ajkai szénbányászat története. Veszprémi szénbányák. Veszprém, 1991, a Veszprémi Szénbányák kiadása. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. Volt könyvtári példány. Megjelent 1000 példányban.
15101.

1 000 HUF
Rein Taagepera: A finnugor népek az orosz államban. Europica Varietas. Bp., 2000, Osiris. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Volt könyvtári példány.
15102.

1 400 HUF
A Budapest-székesfőváros községi iskolák évkönyve évi jelentés az 1914-1915. iskolai évről. Kiadja: Budapest Székesfőváros Tanácsának Közoktatási Ügyosztálya. Bp., 1915, Wodianer F. és Fiai-ny., 938 p. Aranyozott kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés, az elülső szennylap gyűrött, volt könyvtári példány.
15103.

1 000 HUF
Korniss Péter: Színes-fények Magyarország. Különleges, háromnyelvű kiadás (magyar, angol, német), ajándék CD-vel. Dedikált. Sok színes fényképpel. H. n., Re-Gift Ltd., 2006. Kiadói egészvászon kötésben, tokban.
15104.

800 HUF
15105.

1 400 HUF
15106.

100 HUF
0,27
0,29
15107.

900 HUF
2,43
2,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF