Books: Travelling, Local History

Number of items: 189

15108.

2 200 HUF
5,95
6,47
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egyik oldalon szakadással, máskülönben jó állapotban.
15109.

1 400 HUF
Patik László: Leányfalusi legendárium. Bp., 2001, Print-X. 96p. Fekete-fehér és színes képekkel, fotókkal, képeslapokkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
15110.

1 200 HUF
Az országház. A bevezető tanulmányt Sisa József írta. Bp, 2001, Magyar Könyvklub. Tihanyi Bence és Bakos Ágnes fotóival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15111.

1 200 HUF
Itáliai terek. Az olasz társadalom történetének, művészetének és kultúrájának különleges színhelyei: a terek. Szerk.: Marina Basso. Bp, 2003, Merhavia Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé koszos papír védőborítóban,de egyébként jó állapotban.
15112.

2 000 HUF
Marcello Bertinetti: Egyiptom a magasból. Bp, 2002, Geographia Kiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
15113.

2 000 HUF
Bagyinszki Zoltán: 100 magyar kastély. Bp., 2001, TKK. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15114.

3 000 HUF
Buza Péter: Az első nap Budapesten, Bp., 1998, Maecenas. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15115.

1 400 HUF
A Sándor-palota írásban és képben. Szerk.: Sinkó Katalin. Bp.,2003, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban.
15116.

1 800 HUF
3 db A világ körül könyv. Carveth Wells: A maláji dzsungelben, G. Stratil-Sauer: Az afgánok fogságában., Fritz Ohle: Az ismeretlen szaharában, Bp., 1931, Dante, egészvászon-kötés, kopottas borító, sérült gerinc.
15117.

1 600 HUF
Jalsovszky Katalin-Tomsics Emőke: Budapest világváros. Hanák Péter előszavával. Bp., 1996, Helikon. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15118.

2 000 HUF
10
Látnivalók Magyarországon. Vendég Váró Útikönyvek. Szerk.: Pálffy Katalin. Miskolc, 2001, Well-PRess. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
15119.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF