Books: Travelling, Local History

Number of items: 189

Nagy Sándor: Dombó. Újvidék,1974, Forum. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.   A szerző, Nagy Sándor (1912-1995) által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.
15072.

1 200 HUF
Michael S. Durham: New York. National Geographic Traveler. Bp., 2011, Geographia. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
15073.

1 200 HUF
15074.

2 000 HUF
Mednyánszky Alajos: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). Fordította Soltész Gáspár. Budapest, 1981, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
15075.

1 400 HUF
Győri tanulmányok 1. Szerk.: Cziglényi Miklós. Győr, 1973, Győr Megyei Város Tudományos Kutató Csoportjának kiadása. Kissé gyűrött, megviselt papírkötésben. Volt könyvtári példány. Megjelent 1060 példányban.
15076.

1 400 HUF
Rejtett kincsek nyomában. Baranyai népmondagyűjtemény. H.n., é.n., a Baranya Megyei Könyvtár kiadása. Harmadik kiadás. Papírkötésben. Volt könyvtári példány.
15077.

1 000 HUF
Dr. Gutheil Jenő: Veszprém, Szent Imre városa. Adatok Veszprém Szent István-kori történetéhez. Különlenyomat a Veszprémvármegyei Múzeum és Múzeumi Könyvtár 1929/30. Évi Jelentéséből. Veszprém, é.n., a veszprémi Eötvös Károly Megyei Könyvtár kiadása. Reprint kiadás. Papírkötésben, szép állapotban.Megjelent 500 példányban.
15078.

1 400 HUF
Leo Wehrli: Die Schweiz. Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen & Klasing. 5. kiadás. Német nyelven. 185 fekete-fehér képpel, 6 színes képpel és 1 kihajtható térképpel. Sérült kiadói, illusztrált karton tokban, vászonkötésben,első és utolsó néhány lap kissé foltos, térkép melléklet sérült, szakadt.
15079.

1 000 HUF
Kulcsár Ödön: Országjárók könyve. Összeáll.: - -. Bp., 1982, Népszava. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
15080.

1 000 HUF
Godfrey: Egy zarándok a Szentföldön. Herzlia, é. n., Palphot. Kiadói papírkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
15081.

1 200 HUF
Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Magyar Földrajzi Társaság. Fordította: Dr. Balassa József. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói fűzött egészvászon, 231 p. kopottas állapotban
15082.

1 200 HUF
15083.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF