Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 53

[Wágenfeld, L.: Általános Baromorvoslási Könyv vagyis alapos, és népszerű oktatás, melly a tenyésztőt a házi állatok betegségeinek könnyű megismerésére, s a legegyszerűbb, és legolcsóbb módoni orvoslására tanítja, Dr. - - porosz kir. kerületi baromorvos után fordítá a hatodik kiadás szerint Mihálka Antal a Kir. József Ipartanodában a természetrajz, áruisme, és kereskedelmi földleírás tanára, s a kir. magyar természettudományi társulat rendes tagja. Pest, 1848, Emich Gusztáv,] XVI+2+245+1 p.+VIII (Rézmetszetű táblák) t.Második javított és bővített magyar kiadás. Borító nélküli példány, hiányzó címlappal, és egy hiányzó táblával, foltos lapokkal, két tábla kijár, néhány lapon és táblán kis gyűrődésnyomokkal/hajtásnyomokkal, egy-két táblán kis szakadással. Ritka!
17661.

[Wágenfeld, L.: Általános Baromorvoslási Könyv vagyis alapos, és népszerű oktatás, melly a' tenyésztőt a' házi állatok' betegségeinek könnyű megismerésére, 's a' legegyszerűbb, és legolcsóbb módoni orvoslására tanítja, Dr. - - porosz kir. kerületi baromorvos után fordítá a' hatodik kiadás szerint Mihálka Antal a Kir. József Ipartanodában a' természetrajz, áruisme, és kereskedelmi földleírás tanára, 's a' kir. magyar természettudományi társulat' rendes tagja. Pest, 1848, Emich Gusztáv,] XVI+2+245+1 p.+VIII (Rézmetszetű táblák) t.Második javított és bővített magyar kiadás. Borító nélküli példány, hiányzó címlappal, és egy hiányzó táblával, foltos lapokkal, két tábla kijár, néhány lapon és táblán kis gyűrődésnyomokkal/hajtásnyomokkal, egy-két táblán kis szakadással. Ritka!

20 000 HUF
59,35
71,43
Hammer price:
18 000 HUF
Herman Ottó: A magyar halászat könyve. I. köt. Bp, 1887., K. M. Természettudományi Társulat, XV + 552 p.+12 t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, néhány kissé foltos lappal, négy-öt javított lappal.
17662.

8 000 HUF
23,74
28,57
Hammer price:
15 000 HUF
Edelmann Richard: Húshygiéne. Ford. és a hazai viszonyokhoz alkalmazta: Frank József és Graf Miksa. Állatorvosi Kézi Könyvtár. Bp., 1916, Magyar Országos Állatorvos-Egyesület. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, egy-két lapszéli jegyzettel.
17663.

3 400 HUF
10,09
12,14
Hammer price:
3 400 HUF
17664.

2 200 HUF
6,53
7,86
Hammer price:
3 400 HUF
Reclus, Élisée: A hegyek története. Bp., 1891, Franklin, Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kopott, laza fűzés.
17665.

2 000 HUF
5,93
7,14
Hammer price:
2 000 HUF
17666.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
5,93
7,14
  Add to cart
  Remove
Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, kopásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel, előzéklapon tollas feljegyzéssel.
17667.

1 000 HUF
2,97
3,57
Hammer price:
1 000 HUF
17668.

Available
4 000 HUF
11,87
14,29
  Add to cart
  Remove
17669.

Available
4 000 HUF
11,87
14,29
  Add to cart
  Remove
17670.

Available
4 000 HUF
11,87
14,29
  Add to cart
  Remove
17671.

Available
4 000 HUF
11,87
14,29
  Add to cart
  Remove
17672.

Available
3 000 HUF
8,90
10,71
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.