Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 53

Das Pflanzenreich. Regni vegetabilis conspectus. 25. Heft. IV. 36. Fr. Buchenau: Juncaceae. Hrsg.: A. Engler. Leipzig, 1906, Wilhelm Engelmann, 2+284 p. Korabeli álbordás, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, az eredeti papírborítókat bekötötték, volt könyvtári példány.
17673.

1 000 HUF
St. George Mivart: A monograph of the lories or brush-tongued parrots composing the family loriidae. Seibersbach, é.n., Fundacef Verlag. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban. Kissé sérült és foltos lapokkal.
17674.

2 800 HUF
7,57
8,24
Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. I-II. kötet. Fordították: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1910, Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, a II. kötet gerincén kis sérüléssel.
17675.

1 400 HUF
Ronald J. Comer: A lélek betegségei. Pszichopatológia. Bp, 2000, Osiris. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
17676.

2 400 HUF
9
Kohn Lipót -Kőhegyi Károly: A szem fénytörési s alkalmazkodási nehézségei. Nyomtatás alá írta és rajzolta Ulhrik Gyula. H.n., 1885, k.n . Félbőr kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. Stencilezéssel sokszorosított.
17677.

2 000 HUF
Felins. Bibliothéque dHistoire Naturelle. H.n., 1991, P.M.L. Editions. Joseph Wolf rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé szakadozott papír védőborítóban. Francia nyelven.
17678.

Felins. Bibliothéque d'Histoire Naturelle. H.n., 1991, P.M.L. Editions. Joseph Wolf rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé szakadozott papír védőborítóban. Francia nyelven.

2 000 HUF
Cecil Aladin: Dogs of Character. Written and illustrated: - -. London,1986,Bracken Books. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17679.

1 600 HUF
The Complete Illustrated Thorburns Birds. Archibald Thorburn illusztrációival. A bevezetést és a jegyzeteket Peter J.S. Olney írta. /Illustrated by Archibald Thorburn with an Introduction and Notes by Peter J.S. Olney. Hertfordshire, 1997, Wordsworth Editions. Színes rajzokkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. Angol nyelven. / With colorful pictures. In paper binding, in good condition. In English.
17680.

The Complete Illustrated Thorburn's Birds. Archibald Thorburn illusztrációival. A bevezetést és a jegyzeteket Peter J.S. Olney írta. /Illustrated by Archibald Thorburn with an Introduction and Notes by Peter J.S. Olney. Hertfordshire, 1997, Wordsworth Editions. Színes rajzokkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. Angol nyelven. / With colorful pictures. In paper binding, in good condition. In English.

2 000 HUF
Francis Roux: Les Oiseaux Exotiques de John Gould. H.n., 1993, Bibliotheque de lImage. Színes rajzokkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
17681.

Francis Roux: Les Oiseaux Exotiques de John Gould. H.n., 1993, Bibliotheque de l'Image. Színes rajzokkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.

2 000 HUF
1897-1954 Vegyes matematikával, fizikával kapcsolatos tétel, db.  Budó Ágoston-Kovács István: Molekula színképek, Wodetzky József: A három test problémája és a zéta Cancri rendszere, Bardócz Árpád: Azonos energiatartalmú villamos szikra-kisülés sorozatok előállítása, Császár Elemér: A röntgen-sugárzás enerigájának mérése I. és II. köt., Farnóczy Tamás: Fizikai hangtan, Simonyi Károly: Érnélküli kábelek üreg-rezonátorok, Bay Zoltán: A rádióhullámok tovaterjedése, Szigeti György: Lumineszkáló anyagok fizikája, Hoffmann Tibor: Dielektronok elmélete, Mattyasóvszky Kázmér Kászon: A Descartes-féle koordináta-tarnszformáció-csoportok, Mathematikai és Physikai Lapok VI. évf. II. füz., XXV. évf. I. füzet. Papírkötések, változó állapotban, közte egy szakadozott, széteső állapotú is.
17682.

1 800 HUF
9
Jacques Brosse: Les Fruits. H.n., 1995, Bibliothéque de lImage. Papírkötésben, kijáró lapokkal és kissé koszos borítóval.
17683.

Jacques Brosse: Les Fruits. H.n., 1995, Bibliothéque de l'Image. Papírkötésben, kijáró lapokkal és kissé koszos borítóval.

1 600 HUF
Les Plantes Potagéres. LAlbum Vilmorin. Préface de Jacoques Barrau. H.n. 1996, Bibliothéque de lImage. Papírkötésben, kissé koszos borítóban, de egyébként szép állapotban. Francia nyelven.
17684.

Les Plantes Potagéres. L'Album Vilmorin. Préface de Jacoques Barrau. H.n. 1996, Bibliothéque de l'Image. Papírkötésben, kissé koszos borítóban, de egyébként szép állapotban. Francia nyelven.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF