Books: Architecture, Art

Number of items: 241

16597.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
18 000 HUF
53,41
64,29
  Add to cart
  Remove
Kurt Wehlte: A festészet nyersanyagai és technikái. Bp., 1994. Balassi. Kartonált papírkötés, papír védőborítóval rajta minimális gyűrődéssel
16598.

10 000 HUF
29,67
35,71
Hammer price:
10 000 HUF
Hommage a Lajos Kassák. Dilbeek - Bruxelles, La Maison du Poete. Illusztrálta: Kassák Lajos, Victor Vasarelly. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16599.

10 000 HUF
29,67
35,71
Hammer price:
10 000 HUF
1979 Zalaegerszeg mintalakótelep pályázat 79. Zalaegerszeg, 1980., Zala M. Tanács-Zalaegerszegi Városi Tanács, 48 sztl. lev. Kiadói kissé foltos haránt-alakú félvászon-kötés, 29x42 cm
16600.

Available
14 000 HUF
41,54
50,00
  Add to cart
  Remove
1987 Szigeti Ferenc-Szőcs Sándor-Ratatics Gábor: Durisol biobeton építési rendszer. Bp.,1987., Agrober. Tűzött papírkötés, a borító szélein gyűrődésnyommal.
16601.

Available
8 000 HUF
23,74
28,57
  Add to cart
  Remove
16602.

Available
6 000 HUF
17,80
21,43
  Add to cart
  Remove
A 121 legszebb Mednyánszky festmény. Szerk.: Virág Judit, Törő István. Bp., [2011], Virág Judit Galéria, 291 p. Gazdag színes, és fekete-fehér képanyaggal illusztrált, közte a művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16603.

6 000 HUF
17,80
21,43
Hammer price:
7 000 HUF
16604.

Available
5 000 HUF
14,84
17,86
  Add to cart
  Remove
16605.

4 000 HUF
11,87
14,29
10
Hammer price:
5 000 HUF
16606.

1 600 HUF
4,75
5,71
13
Hammer price:
5 000 HUF
Csűrös Lajos: Tengerek, hajók, háborúk. Bp., 1942., Renaissance, 197+3 p.+8 t. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16607.

Available
4 000 HUF
11,87
14,29
  Add to cart
  Remove
Vadas József: Art deco. Divat, luxus, művészet. H.n., 2004, Geopen Könyvkiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
16608.

2 000 HUF
5,93
7,14
21
Hammer price:
6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.