Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 36

Szigeti Kilián: Régi magyar orgonák. Kőszeg, Győr, Szombathely. Bp., 1978., Zeneműkiadó. Kiadói kissé kopott papírkötés.
13231.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 200 HUF
3,56
4,29
  Add to cart
  Remove
1938 Kongresszusi énekrend. A XXXIV. nemzetközi eucharisztikus kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., 1938, Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága, Korda Rt. nyomdája. 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
13232.

Available
900 HUF
2,67
3,21
  Add to cart
  Remove
Reinitz Béla: Ady dalok - énekhangra zongora kísérettel. I-III. füzet, kissé sérült keménykötésben
13233.

1 800 HUF
5,34
6,43
Hammer price:
1 800 HUF
cca 1940 Bartók Béla: Gyermekeknek. Kottafüzet 20 p. Kissé sérült papírkötésben.
13234.

1 000 HUF
2,97
3,57
Hammer price:
1 000 HUF
Nagy ládányi kottafüzet, nagyrészt a XIX. sz. végéről származó komolyzenei kották, vegyes állapotban + egy kíséret szerkesztő tologatható tábla
13235.

10 000 HUF
29,67
35,71
Hammer price:
10 000 HUF
Bartha Dénes, Révész Dorrit: Joseph Haydn élete dokumentumokban. Bp., 2008, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában.
13236.

Available
1 200 HUF
3,56
4,29
  Add to cart
  Remove
4 db kis méretű törzsi dob bőrrel bevonva és festett csörgő kókusz 20 cm-ig
13237.

Available
5 500 HUF
16,32
19,64
  Add to cart
  Remove
Rumbatök pár. Rattan. 21 cm
13238.

Rumbatök pár. Rattan. 21 cm

Available
1 800 HUF
5,34
6,43
  Add to cart
  Remove
Nagy méretű régi citera 71 cm
13239.

Nagy méretű régi citera 71 cm

5 000 HUF
14,84
17,86
Hammer price:
5 500 HUF
Zenetudományi Könyvtár 2 kötete (11.,12): Sereghy Elemér: Zenei alapismeretek.; Lavottaa Rudolf: A tánc psychologiája. Bp.,én.,Németh József-Harmonia Rt. Kiadói papírkötés, az egyikben jegyzetekkel.
13240.

Available
1 200 HUF
3,56
4,29
  Add to cart
  Remove
Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. 2 db bakelittel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.
13241.

Available
1 000 HUF
2,97
3,57
  Add to cart
  Remove
Kottagyűjtemény. Benne Bertini, Kuhlau, Duvrenoy, Edvard Grieg,..stb. Lepizig,én.,C.F. Peters-Breitkopf&Hätel. Kopott félvászon-kötésben.
13242.

Available
1 200 HUF
3,56
4,29
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.