Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 36

Dobszay László: A magyar dal könyve. Bp.,1984,Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
13243.

800 HUF
2,40
2,88
Simon Géza Gábor: Magyar jazztörténet. Bp, 1999, Magyar Jazzkutatási Társaság. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
13244.

2 000 HUF
6,01
7,19
Képes rock enciklopédia. Bp, 2002, Glória Kiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
13245.

3 000 HUF
9,01
10,79
According To The Rolling Stones. Az igaz történet. Szerk.: Dora Loewenstein - Philip Dodd. H.n., 2004, Kossuth Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
13246.

3 000 HUF
9,01
10,79
16
Queen. A rock koronás királyainak teljes, képekkel illusztrált története. H.n., é.n., Cartaphilus Könyvkiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, kissé koszos papír védőborítóban. Jó állapotban.
13247.

3 000 HUF
9,01
10,79
10
Vegyes kotta tétel, 4 db:  1992 Vígan zengjetek citorák. Gyűjtötte és vál.: Ág Tibor. Csallóközi betlehemes játékok és mendikák. Gyurcsó István Alapítvány Füzetek. I. ;  Gere György: 51 népdalcsokor - citerára., Bencze Lászlóné: Népdalcsokor citerára II.;  4 népdalcsokor. Válogatás citerazenekarok, népdalkörök műsorából és egyéb forrásból. Szerk.: Monoki Lajos.;
13248.

1 000 HUF
3,00
3,60
Kodály-mérleg, 1982. Válogatta és szerkesztette: Bauer János. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
13249.

800 HUF
2,40
2,88
Maczkó Mária-Rónai Lajos: Rózsát ültettem a gyalogútra... Galga menti népdalok. A dalanyagot gyűjtötte, válogatta, összeállította és közzétette: Mackó Mária és Rónai Lajos. Galga Menti Műhely 3. sz. Aszód, 2010, Petőfi Múzeum. Kiadói papírkötés, az elülső szennylap részben kijár, a hátsó szennylap hiányzik, kissé kopott borítóval.
13250.

Maczkó Mária-Rónai Lajos: "Rózsát ültettem a gyalogútra..." Galga menti népdalok. A dalanyagot gyűjtötte, válogatta, összeállította és közzétette: Mackó Mária és Rónai Lajos. Galga Menti Műhely 3. sz. Aszód, 2010, Petőfi Múzeum. Kiadói papírkötés, az elülső szennylap részben kijár, a hátsó szennylap hiányzik, kissé kopott borítóval.

1 200 HUF
3,60
cca 1980 Gerome Ragni-James Rado: Hair szövegönyv, gépelt, magyar nyelven, elvált tűzéssel, 3+18 p.
13251.

1 800 HUF
6,47
1934 Sztojanovits Jenő (1864-1919, zeneszerző) emlékhangversenyének meghívója, Bp., Budapest Székesfőváros Népművelési Bizottsága.
13252.

1 200 HUF
3,60
Sammy Davis Jr. Bp., 1972.,Vue Touristique. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
13253.

Sammy Davis Jr. Bp., 1972.,"Vue Touristique." Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.

1 000 HUF
3,00
3,60
Paul Oliver: A blues története. Jávorszky Béla fordítása. H.n., 2002, Dénes Natur Műhely. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
13254.

1 200 HUF
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.