Number of items: 324

Arany János Összes Művei. I-V. kötetek. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott vászon-kötésben. I. kötetben egy lap kijár, egyébként jó állapotban.
17382.

20 000 HUF
54,05
58,82
Verne Gyula Összes Munkái sorozat 8 kötete: Tizenötéves kapitány; Falu a levegőben; Grant kapitány I-II.; Három orosz és három angol kalandja Dél-Afrikában; A dunai hajós; Észak a dél ellen; Utazás a holdba. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Némelyik köteten kopás, sérült gerinc, tulajdonosi bejegyzések.
17383.

12 000 HUF
32,43
35,29
Vas Gereben összes művei 10 kötete. Gyulay László rajzaival. Közte: A régi jó idők, 492 p.; Nagy idők, nagy emberek, 479+1 p.; A pörös atyafiak, 454 p.; A nemzet napszámosai. Magyar korrajz, 494 p.; Jurátus élet. Korrajz, 464 p.; Életunt ember. Urambátyám és én. Adomák, 472 p. (x2.) ; II. József császár kora Magyarországban, 438 p.; Parlagi képek. - Tormagyökerek, 369+2 p.(x2.) + Barabás Ábel: Vas Gereben, 216 p.(x2.) Benne 3 plusz kötettel. Nem teljes sorozat, a duplumokkal együtt összesen 12 kötet. Bp., Franklin. Egységes kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, közte kopott borítókkal, egy borítón sérülésnyommal.
17384.

10 000 HUF
27,03
29,41
Tompa Mihály összes költeményei I-IV. kötet. Teljes! A költő életrajzát írta Szász Károly. Sajtó alá rendezték: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp.,1870,Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 394; 437; 462; 404 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítókkal, az I. kötetben hiányzó címképpel.
17385.

8 000 HUF
Karriérek sorozat 8 kötete: Balla Ignác: Edison. Második kiadás; Balla Ignác: A Rotschildok; Carnegie, Rockefeller, Morgan, Astor, Hearst, Vanderbilt, Pulitzer, Barnum; Mikkelsen kapitány: A sarkvidék Robinsonja; Adorján Andor: Nagy katonák; Nagy asszonyok élete; Henry Morton Stanley, a nagy afrikai kutató önéletírása; Sztrokay Kálmán, Balla Ignác: Híres feltalálók. Bp., 1912-1913, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, helyenként kissé foltos, hiányos lapokkal.
17386.

8 000 HUF
Búvár Zsebkönyvek 65 kötete + Kolibri Könyvek 24 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
17387.

8 000 HUF
Kisfaludy Károly minden munkái. Sajtó alá rendezte: Bánóczi József. I-V. kötet. Hetedik kiadás. Bp., 1893, Franklin-Társulat. 421 p+1 t+439+434+413+414 p. Kiadói gazdagon aranyozott és díszített egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, változó mértékben kopott borítókkal.
17388.

8 000 HUF
Nyírő József: Néma küzdelem. A szerző által dedikált. Bp., 1944, Révai. 576 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval, szakadt áttetsző papír védőborítóban.
17389.

5 000 HUF
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. I-II. köt. Átdolg. Szász Károly. Bp.,[1924], Franklin, 194; 195-408 p. Hatodik kiadás. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, az I. kötetben foltos lapokkal.
17390.

5 000 HUF
13
Czuczor Gergely: Czuczor költeményei I-III. köt. [Egybekötve.] Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, 1 t. +XXVIII+226;X+2+244;VIII+4+227 p. Első kiadás. Félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült borítóval, a könyvtest egyben van, de a borító elvált, belül jó állapotban, volt könyvtári példány.
17391.

3 000 HUF
Fábry Sándor: Dizájn center. hn., 2005, Bohumil Kft. Kiadói félbőr-kötés.
17392.

4 000 HUF
Révész Béla: Ady tragédiája 1-2. köt. A háború, a házasság és forradalom évei. (Egybekötve.) Bp.,[1925.], Athenaeum, 1 t. (címkép, Székely Aladár felvétele)+192+24 t.+9 hasonmás.; 2 t. (címképek, az első Székely Aladár felvétele)+192 p.+ 33 t.+ 1 kihajtható hasonmás. Kiadói félvászon kötés, foltos állapotban.Volt könyvtári példány.
17393.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: