Number of items: 324

Rákosi Jenő: Tiszavirág. Cikkek, levelek, beszédek. 1916-1919. I-II. kötet. Bp., 1920, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata Rt., 1 t.+ 576; 567 p. Átkötött félvászon-kötés.
17394.

2 400 HUF
Tamási Áron: Ábel trilógia. Ábel a rengetegben. Ábel az országban. Ábel Amerikában. Kolozsvár,1934.-én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, az Ábel a rengetegben borítója foltos és az elülső szennylapon, előzéklapon firka. +Nyírő József: Jézusfaragó ember. Kolozsvár,1934., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon-kötések
17395.

2 000 HUF
Edgar Rice Burroughs Tarzan műveinek 5 kötete: Tarzan a rettenetes. Ford.: Gaál Andor. ; Tarzan az aranyvárosban. Ford.: Vas Gábor.;  Tarzan és Opar kincsei. Ford.: Kovács György.;  Tarzan az ismeretlen országban. Ford.: Marton Anna.;  Tarzan és az aranyszörű oroszlán. Ford.: Dienes Kálmán.Bp.,én.,Pantheon. Kiadói egészvászon- és átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, közte sérült gerincekkel, kijáró lapokkal.
17396.

1 800 HUF
[Johann Wolfgang von] Goethe: Faust. Mindkét rész. Ford.: Kozma Andor. Bp.,[1943],Pantheon, 158+231 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált (jelzett a nyomaton: Fekete J.) papír védőborítóban, papír védőborítóban. Szép állapotban.+ [Johann Wolfgang von] Goethe: Faust. Ford.: Dóczi Lajos. Pest, 1873, Ráth Mór, 4+VII-VIII+I-XXII+2+205+3 p. Átkötött modern egészvászon-kötés.
17397.

1 800 HUF
Darvas József: Város az ingoványon. Bp.,1945, Szikra. Első kiadás. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, foltos gerinccel.   A szerző, Darvas József (1912-1973) író, publicista, építés és közmunkaügyi miniszter által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
17398.

2 800 HUF
7,57
8,24
Magyar Lakodalom. (Vőfélykönyv.) Összeáll.: Dr. Csűry Bálint. Kolozsvár/Cluj, 1927., Minerva, 74+1 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon intézményi bélyegzőkkel, két lapon jegyzettel, egy lap foltos.
17399.

2 400 HUF
20
Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. A kis prímás. Regény. Bp., 1901, Révai, 6+253+2 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
17400.

1 800 HUF
11
May Károly úti kalandjai. A Rio de La Plata mentén. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötésben. Kopásokkal.
17401.

2 400 HUF
Jósika Miklós: A két barát. Történelmi regény. I-III. kötet. Pest, 1869, Heckenast Gusztáv, 192; 192; 208 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval.
17402.

2 400 HUF
Gábor Andor: Ezt izenem  Bécs, 1920. Bécsi Magyar Könyvkiadó. 128 p. Gábor Andor (1884-1953). Író, költő, humorista, publicista, kommunista politikus, a Ludas Matyi c. szatirikus hetilap alapító főszerkesztője. Könyveit Magyarországon betiltották. Korabeli félvászon kötésben.
17403.

2 800 HUF
7,57
8,24
17404.

2 400 HUF
Kubinszky Ernő: A szolgálati kutya állategészségügyi tudnivalói. Bp., 1958, BM. ORFK. Kiképzési Osztálya, 94+6 p. Kiadói foltos papírkötés.
17405.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF