Number of items: 324

Teleki János, gróf: A modern közlekedéspolitika és a közlekedésügy kérdései az 1935/36 évi költségvetésben. Bp., 1935. Szerző. (Nagy Vince könyvnyomdája). 48p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval és gerinccel, borító és előzéklap foltos, részben felvágatlan példány, intézményi bélyegzőkkel.
17442.

1 000 HUF
Lechner Tibor: Bodnár Zsigmond Redivivus. Bp., 1910, Pázmáneum. 30 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt és hiányos, a könyvtesttől nagyrészt elvált borítóval.
17443.

1 000 HUF
Kovács Violetta: Kutyakommandó. Igaz történetek rendőrkutyákról. Szerkesztette: Regősné Halász Katalin. Illusztrált. Bp., Sanoma, 2003. Kiadói kartonált papírkötésben.
17444.

1 600 HUF
Itt a Rádiólexikon!. Szerk.: Simonffy Géza. Budapest, 1964, Gondolat. Félvászon kötésben, kissé kopott, sarkánál meghajlott borítóval. Megjelent 7600 példányban.
17445.

"Itt a Rádiólexikon!". Szerk.: Simonffy Géza. Budapest, 1964, Gondolat. Félvászon kötésben, kissé kopott, sarkánál meghajlott borítóval. Megjelent 7600 példányban.

1 000 HUF
17446.

1 200 HUF
Balázs Béla: A fekete korsó: új játékok. Gyoma, 1919, Kner Izidor. Félvászon kötésben, foltos lapokkal, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
17447.

2 600 HUF
7,03
7,65
Szűcs Nándor: Titkos szolgálatban. Riportregény a kémek világából. Bp., 1941, Pantheon. Kissé viseltes könyvkötői aranyozott egészvászon-kötésben.
17448.

1 400 HUF
Bródy Sándor: Az ezüst kecske. Bp., 1916, az író kiadása (Pallas-ny). 120 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt és foltos borítóval, helyenként kissé szakadt lapokkal.
17449.

1 400 HUF
Ignotus Hugó: Ignotus novelláiból. Bp., 1918, Nyugat, 105+5 p. Számozatlan példány. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
17450.

1 000 HUF
Faragó Jenő: A lőcsei fehér asszony. Énekes történeti színmű három felvonásban, hét képben. Jókai Mór regényéből írta: - -. Népszínház Könyvtára I. Bp., 1904, Kunossy Vilmos és Fia, 61 p. Kiadói kissé szakadt papírkötés, a borító sarkán kis hiánnyal, egy lap szakadt. + Martos Ferenc-Bakonyi Károly: Bob herceg. Regényes nagy operette 3 felvonásban. Zenéjét szerezte: Huszka Jenő. Fővárosi Színházak Műsora. Bp.,1903, Lampel, 56 p. Kiadói szakadt papírkötés, a hátsó borító leszakadt.
17451.

1 200 HUF
Hunyady Sándor: A hajó királynője. Bp., én., Athenaeum. Kiadói illusztrált papírkötés, javított kötéssel, foltos, kissé kopott borítóval, a borító sarkain kis szamárfülekkel, a gerincen kis hiánnyal, pár lapon kis lapszéli foltokkal, az utolsó lap szakadt.
17452.

1 000 HUF
Garay János: Az obsitos. Illusztrált. Bp., Móra, 1960. Kiadói, kopott egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
17453.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF