Engravings

Number of items: 49

Albert Henry Payne (1812-1902):Schneidemühle bei Funesdalen, acélmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23x16 cm
10637.

1 000 HUF
2,97
3,57
Francois Antoine de Bruycker (1816-1882)-W. French (?-?): Die neue Hausgenossen, acélmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartu, üvegezett fa keretben, 18x14 cm
10638.

1 000 HUF
2,97
3,57
cca 1850 Adolphe Rouargue (1810-1884): Hongrois et Croates, Paris, F. Chardon, kézzel színezett acélmetszet, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11,5x16 cm
10639.

5 000 HUF
14,84
17,86
cca 1900 László király Horvátország meghódítása végett átkel a Dráván,(Székely Bertalan falfestménye a pécsi székesegyházban), chromolitográfia, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14,5x20,5 cm
10640.

2 400 HUF
7,12
8,57
cca 1846 Barabás Miklós (1810-1898): Soha sem láttam ennyi cserepet!, kiadja: Frankenburg Ádolf az Életképekhez, Pest, Walzel-ny., litográfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, üvegezett fa keretben, hajtásnyommal, kissé foltos, 18x25 cm
10641.

cca 1846 Barabás Miklós (1810-1898): 'Soha sem láttam ennyi cserepet!', kiadja: Frankenburg Ádolf az Életképekhez, Pest, Walzel-ny., litográfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, üvegezett fa keretben, hajtásnyommal, kissé foltos, 18x25 cm

5 000 HUF
14,84
17,86
cca 1890-1900 A trónörökös-pár fogadtatása a budapesti pályaudvaron, (Nyugati-pályaudvar), Szemlér Mihály eredeti rajta, fametszett, papír, hajtásnyommal, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 28x38 cm
10642.

3 000 HUF
8,90
10,71
10
cca 1870-1880 Falusi jellemképek, Munkácsi Mihálytól (1844-1900), fametszet, papír, jelzett a nyomaton (Rusz Károly (1811-1899)), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23x14 cm
10644.

4 000 HUF
11,87
14,29
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883)-Georg Michael Kurz (1815-1883): Világos, acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 12x15,5 cm
10645.

2 400 HUF
7,12
8,57
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883)-J. Umnach (?-?): Rozsnyói vár Erdélyben, (Barcarozsnyó/Rasnov, Rosenau, Rusnâ, Comidava), acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11x16 cm
10646.

4 000 HUF
11,87
14,29
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. M. Kolb (?-?): Maros-vásárhely, főpiacz és a kegyesrendück zárdája, Pest, Lauffer és Stolp-ny., acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 10,5x16,5 cm
10647.

3 000 HUF
8,90
10,71
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J(ohann) Poppel (1807-1882): Szászváros főpiacz és templom, acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 12x15,5 cm
10648.

4 000 HUF
11,87
14,29
cca 1790 Larbalestier: Le donjon du temple. Bastille. Acélmetszet. Üvegezett keretben. 15x10 cm
10649.

4 000 HUF
11,87
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.