Engravings

Number of items: 49

cca 1800 Rosentage színezett metszet, üvegezett keretben, 6,5×9 cm
10625.

cca 1800 "Rosentage" színezett metszet, üvegezett keretben, 6,5×9 cm

1 000 HUF
2,97
3,57
Chambord kastély, Acélmetszet, üvegezett keretben. cca 1840. Külső méret: 21x17 cm
10626.

1 000 HUF
2,97
3,57
10627.

5 000 HUF
14,84
17,86
5 db kétolalas japán fametszet illusztráció / 5 Japanese double faced woodblocks prints: 21x17 cm
10628.

8 000 HUF
23,74
28,57
Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Tabáni udvar. Rézkarc, papír. Jelzett. 11x7 cm. Üvegezett keretben.
10629.

1 000 HUF
2,97
3,57
cca 1650-1700 Matthäus Merian (1593-1650): Reims en champagne látképe. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten Sérült, szakadásokkal. Hátoldalán ragasztással javított 21x33 cm / Engraving of Reims. Damaged. 27,5x37 cm
10630.

2 000 HUF
5,93
7,14
10631.

90 000 HUF
267,06
321,43
10632.

120 000 HUF
356,08
428,57
Lionelli Balestrieri (1872-1958) festménye után metszette W. Leo Arndt (1857-1945) 1901-ben: Beethoven. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarc alatt nyomtatva. Üvegezett, kissé sérült antik fa fa keretben, 21×45 cm
10633.

3 000 HUF
8,90
10,71
Megadjuk - Kossuth Lajos a Képviselőház ülésén 1848-ben . Dekoratív, részben színes litográfia, Böhm Pál festménye után kőre rajzolta Haske Ferencz, nyomtatta Grund Vilmos. Pesten, é. n. (1850-70 körül). Képméret: 42x55 cm Ritka kőnyomat! Üvegezett keretben.
10634.

24 000 HUF
71,22
85,71
Kossuth Lajos imája a kápolnai elesettek felett 1849. évi Február 27 napján. Dekoratív, részben színes litográfia, Böhm Pál festménye után kőre rajzolta Haske Ferencz, nyomtatta Grund Vilmos. Pesten, é. n. (1850-70 körül). Képméret: 42x55 cm Ritka kőnyomat! Üvegezett keretben.
10635.

24 000 HUF
71,22
85,71
10636.

15 000 HUF
44,51
53,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.