Engravings

Number of items: 49

1860 Gróf sárvárfelsővidéki Széchenyi István (1791-1860) politikus, 23,5×16,5 cm
10662.

2 000 HUF
27
cca 1876 Erzsébet királyné Deák Ferenc ravatalánál + Deák Ferenc emlékére, 23×14 cm
10663.

2 400 HUF
10
10664.

8 000 HUF
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906): Fantaisie sur la boite aux couleurs. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. 23,5x30 cm
10665.

5 000 HUF
cca 1897-1902 Miss Mary (?-?) rajza után: Zichy Mihály arcképe. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, Miethke H. o. kiadása. Hártyapapírral védve. 25x18,5 cm
10666.

6 000 HUF
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906): Tanulmány, keresztény mártír. Heliogravűr, papír. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. 27x17 cm
10667.

8 000 HUF
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906): Női tanulmány (akt). Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. 18x24 cm
10668.

8 000 HUF
Hüllmann, Gottlieb Wilhelm (1765-?): Eine Frauenspersohn aus der Insel E-u-a (Egy nő Eua szigetéről). Rézmetszet, papír, papír, üveg mögött. Az 1789-ben megjelent Geschichte der See-Reisen und Entdeckungen im Süd-Meer, welche auf Befehl Sr. Großbrittannischen Majestät George des Dritten unternommen worden sind c. könyből., 21×17 cm
10669.

Hüllmann, Gottlieb Wilhelm (1765-?): Eine Frauenspersohn aus der Insel E-u-a (Egy nő Eua szigetéről). Rézmetszet, papír, papír, üveg mögött. Az 1789-ben megjelent "Geschichte der See-Reisen und Entdeckungen im Süd-Meer, welche auf Befehl Sr. Großbrittannischen Majestät George des Dritten unternommen worden sind" c. könyből., 21×17 cm

5 000 HUF
cca 1800-1900 6 db metszet (Életképek, portrék, látkép) klf. technikák, papír, egyik foltos és kissé sérült, 9,5x7 és 17x23 cm közötti méretben
10670.

5 000 HUF
cca 1840-1850 Hallstatt (Felső-Ausztria) városának látképe a tóval és hegyekkel. Acélmetszet, papír, kissé foltos, Gregor Baldi: Album von Oberösterreich und Salzburg c. könyvéből, 10x15 cm / Steel engraving, a bit spotty
10671.

2 400 HUF
cca 1840-1850 Mondsee városának látképe a Szent-Mihály Bazilikával, háttérben a tóval és hegyekkel. Acélmetszet, papír, kissé foltos, Gregor Baldi: Album von Oberösterreich und Salzburg c. könyvéből, 10x15 cm / Steel engraving, a bit spotty
10672.

2 400 HUF
1768 Martin Elias Ridinger (1730-1781): Dieser Hirsch von 14 Enden,..., Szarvasok, rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, foltos, 35x26 cm, keret: 43x32 cm/ 1768 Martin Elias Ridinger (1730-1781): Dieser Hirsch von 14 Enden,..., Deers, copper engraving, paper, in glassed wooden frame, spotty, 35x26 cm, frame: 43x32 cm/
10673.

1768 Martin Elias Ridinger (1730-1781): "Dieser Hirsch von 14 Enden,...", Szarvasok, rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, foltos, 35x26 cm, keret: 43x32 cm/ 1768 Martin Elias Ridinger (1730-1781): "Dieser Hirsch von 14 Enden,...", Deers, copper engraving, paper, in glassed wooden frame, spotty, 35x26 cm, frame: 43x32 cm/

24 000 HUF
64,86
70,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF