Books: Travelling, Local History

Number of items: 195

Buza Péter: Herminamező. Fejezetek egy városrész történelméből. Bp., 1992, Herminamező Polgári Köre. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt, kopott papír védőborítóban. Számozott (98/150), teljes példányszám: 1000.
15072.

3 000 HUF
Ungarn. Bunter Reiseführer für Kinder. Mit Zeichungen von Gyula Jálics. Bp., én., Forma-Art. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15073.

1 400 HUF
Kelemen László: Országismereti kézikönyv. A szerző által dedikált! H.n., 1997, szerzői. Kiadói papírkötés.
15074.

2 000 HUF
Mednyánszky Alajos: Regék és mondák. Válogatta: Fried István és Hana Ferková. Bp.,1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15075.

1 000 HUF
Dominkovits Péter, Ekler Péter et al.: Balatongyörök múltja és jelene. Balatongyörök, Balatongyörök Község Önkormányzata, 2000. Illusztrált, kartonált papírkötésben.
15076.

2 400 HUF
1935 Giuseppe Pini: L Autocamionale Genova-Valle del Po. 29. Ottobre 1935 - XIV. Roma, 1935, Ministero dei Lavori Pubblici, VIII+147+1 p. + 5 t. + XIV t. Olasz nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, kihajtható táblákkal. Kiadói papírkötésben, kiadói sérült kartontokban, a borító kissé kopott és a szélekein apró szakadásokkal, néhol foltos lapélekkel./ With little bit worn cover, with damaged box, little bit spotty pages. In Italian langaue.
15077.

50 000 HUF
135,14
147,06
1938 Ciszterci Rend Budapesti Szent Imre-Gimnáziumának értesítője az 1937-38. iskolai évről. Közzétette: Bitter Illés. Bp., 1938, Szent Imre Gimnázium Igazgatósága. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
15078.

2 000 HUF
Bános Tibor: A pesti kabaré 100 éve. Bp., 2008., Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
15079.

1 600 HUF
15080.

5 000 HUF
Giuseppe Pini: Problemi dellImpero. Le vie di Comunicazione. Roma, (1936), Stabilimento Tipografico del Gento Civile, 26 p. Fekete-fehér fotókkal, Etiópia-Afrika térkép vázlatokkal illusztrált. Olasz nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval./Paperbinding, with little bit spotty cover. In Italian language.
15081.

Giuseppe Pini: Problemi dell'Impero. Le vie di Comunicazione. Roma, (1936), Stabilimento Tipografico del Gento Civile, 26 p. Fekete-fehér fotókkal, Etiópia-Afrika térkép vázlatokkal illusztrált. Olasz nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval./Paperbinding, with little bit spotty cover. In Italian language.

3 000 HUF
1972 Németh Péter: Borsova határvármegye természeti földrajza. Különlenyomat a nyíregyházi Jósa András Múzeum XII-XIV. 1969-1971. évi kötetéből, 45-54 p.  Németh Péter (1941-) régész, történész, nyíregyházi Jósa András Múzeum igazgató által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált.
15082.

1 000 HUF
Szerk.: Temesi Lászlóné. Arborétumok Vas megyében. Jeli, Kámon, Sárvár, Szeleste. Bp., 1977, Natura. Kartonált papírkötésben.
15083.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF