E. Venturini: Die Ewige Stadt. Historisch-künstlerischer Führer. Rom, 1938, Tip. Editrice Polglotta. Német nyelven. Nagyméretű Róma térkép melléklettel. Kiadói papírkötésben, foltos, kissé szakadt borítóval, kijáró lapokkal, a térkép a hajtások mentén kissé szakadt.
Zoltai Lajos: A Hortobágy. A legnagyobb magyar puszta ismertető leírása térképpel, és 23 szövegképpel. Debrecen, 1911, Debrecen Szabad Királyi Város Könyvnyomda-Vállalata, 64 p.+1 (A hortobágyi puszta térképe, 33x38 cm) t. Kiadói papírkötésben, a gerincen szakadással.
Raffai István: Régi épületek Veszprémben. Fényképes album. Veszprém, én., Pannon-ny. Kiadói kartonált papírkötés. + Német nyelvű ismertető füzet Veszprémről.
7 db régi útikönyv: Europäische Wanderbilder 5 kötet: Chur, Eisenerz, Konstanz, Arlberg, Vitznau RIgi Bahn Zürich, 1881. + Friedrich August Kienast: Admont, Graz, 1885. Styria, Julius Laurencie: Städte Bilder: Arco und der Gardasee. Papírkötésben, kisebb hibákkal
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,[1943], Rózsavölgyi. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonata 2 száma (9., 15.): Vác, Visegrád; Esztergom. Bp., 1935-1938, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, az egyik borítón szakadással.
Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonata 2 száma (2., 5.): Eger, Székesfehérvár. Bp., 1938, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, kis szakadásokkal a borítókon, az egyiken névbejegyzéssel.
Szilágyi Hugó: Budapest ujkora. 1906-1916. Bp., 1916, "Pénzvilág." Kiadói sérült papírkötés, a címlapon és az utolsó lapon folttal, a címlapon névbélyegzővel.
Legát Tibor (szerk.) ? Sándor Dávid (szerk.): Elfelejtett Budapest / Forgotten Budapest (Fortepan könyvek 1.). H.n., 2018, Zuckerművek. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, első néhány lap kissé hullámos.