Books: Travelling, Local History

Number of items: 195

Gundel Imre, Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb vendéglátóhelyek életéből. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes papír védőborítóban.
15060.

2 000 HUF
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
15061.

1 800 HUF
Spas and Baths in Hungary. Bp., 1995, Magyar Fürdőszövetség-Országos Idegenforgalmi Hivatal-Magyar Fürdővárosok Szövetsége-Magyar Almanach Kiadó. Angol nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15062.

1 800 HUF
Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., 1942, Pantheon, 396 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15063.

1 200 HUF
Kulcsár Ödön: Országjárók könyve. Összeáll.: - -. Bp., 1982, Népszava. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
15064.

1 200 HUF
Műemlékeink 2 db kiadványa. B. Wallon Emma: Az esztergomi Széchenyi tér. + Szalai Imre: Balatonfüred. Bp., 1963, 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötésben.
15065.

1 200 HUF
Karl Baedeker: Paris und umgebungen. Handbuch für reisende von - -. Leipzig, 1888, Karl Baedeker, XXXVI+365 p. Német nyelven. Térképekkel. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés.
15066.

3 000 HUF
Balás Gábor: A székely művelődés évszázadai. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
15067.

1 000 HUF
15068.

2 000 HUF
Manga János: Palócföld. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopott papír védőborítóban, hullámos lapokkal.
15069.

1 400 HUF
15070.

1 400 HUF
George Sbarcea: Szép város Kolozsvár. Bukarest, Kriterion, 1990. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült papír védőborítóval. + Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Gaal György: Kolozsvári séták. Vincze Zoltán bevezetőjével. Illusztrált, térképmelléklettel. Kolozsvár, Korunk, 1992. Kopott papírkötésben.
15071.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF