Number of items: 316

Max de Roxhe: A szerelem étkei. Illusztrált. Belefűzött szalaggal. Bp., Panem, 1991. Kiadói kartonált papírkötésben.
17967.

1 800 HUF
Paor Lilla: Nem állunk meg félúton... Tizennégy igaz történet az ötvenes évekből. DEDIKÁLT! Bp., 2017, Kornétás Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17968.

1 800 HUF
17969.

1 000 HUF
Várnai Zseni: És és föld között. Bp., 1941, az Író kiadása. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17970.

1 200 HUF
17971.

800 HUF
Dr. Közi-Horváth József: Nemzetiszinű pogányság. Budapest, A szerző saját kiadása, 1937. Papírkötésben.
17972.

1 200 HUF
Mikszáth Kálmán: Tavaszi rügyek. Abonyi Zoltán rajzaival. Bp., én., Révai. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, és kopott, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, 1942-es tanári-cserkészparancsnoki ajándékozási sorokkal.
17973.

1 000 HUF
A bűvös kocka. Szerk.: Rubik Ernő. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17974.

1 000 HUF
Edgar Rice Burroughs: Tarzan és Opar kincsei. Ford.: Kovács György. Bp.,én. ,Pantheon, 224 p. Kiadói kopott félvászon-kötésben, laza, kissé sérült kötéssel.
17975.

1 800 HUF
Tamási Áron: Szívbéli barátok. Ifjúsági regény. Bp., 1946, Révai, 125+3 p. Első kiadás. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés.
17976.

1 600 HUF
Schmidt Sándor: A drágakövek II. kötet. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XLII. köt. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat, VII+319+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17977.

1 800 HUF
Lakatos Vince: Hatrongyos. Bp.,[1944],Stádium. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóba, a védőborítón hiánnyal.
17978.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF