Number of items: 316

Márai Sándor: Sértődöttek. I. rész.: A hang. Bp., 1947, Révai, 296+2 p. Első kiadás! Kiadói kopott félvászon kötés.
17919.

2 400 HUF
Babits Mihály: Irodalmi problémák. Gondolat és Írás I. Bp., 1922, Athenaeum. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, kijáró lapokkal.
17920.

1 000 HUF
Szkladányi Mária: Pauler Ákos életművészete. Bp., 1938, Franklin. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, a borító és pár lap szélén kis hiánnyal.
17921.

3 000 HUF
Az Erdélyi Helikon magyarországi barátainak Aranykönyve. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves cég. Kiadói papírkötés.
17922.

1 000 HUF
Kordás Ferenc: Brazíliai portugál nyelvkönyv. Lingua nyelvkönyvek. Bp.,én.,Lingua. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen szakadással. + Magyar - portugál szótár. Nyelvtan, beszélgetések. Függelék: A mai brazil élet. Összeáll.: Molnár György. Bp.,1948,Vajna. Kiadói kopott papírkötésben, sérült, részben hiányos gerinccel.
17923.

1 600 HUF
Mohácsi Jenő: Lidércke. Madách Imréné Fráter Erzsébet életének és halálának regénye. A szerző által dedikált. Bp.,[1935], Nyugat, 187+5 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón kis kopásnyomokkal, a papír védőborítón kis szakadásokkal.
17924.

2 400 HUF
Ady Endre: A menekülő élet. Bp.,[1924.],Athenaeum. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben.
17925.

2 400 HUF
Ady Endre: A halottak élén. Bp., 1919, Pallas, 200 p. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték.
17926.

2 000 HUF
17927.

1 000 HUF
Petőfi Sándor: Dalaim. Bp., 1909, Franklin, 158 p. Kiadói kopott egészbőr-kötésben.
17928.

3 000 HUF
15
Verne Gyula: A lángban álló szigettenger. Ford.: Huszár Imre. Bp., ,Franklin. Negyedik kiadás. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal.
17929.

1 400 HUF
May Károly: A sivatagon keresztül I.-II. Bp., é.n. Athenaeum. Javított egészvászon kötésben, kopásokkal
17930.

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF