Number of items: 316

Duun, Olaf: Világtalan András. Gyoma, 1931, Kner Izidor. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadással, kopottas állapotban.
18016.

800 HUF
Porzsolt Kálmán: Szerencsétlen furulyások. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, szakadásokkal, kopottas állapotban.
18017.

1 000 HUF
Fecsó József: Katonadolog. Bp., 1962, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
18018.

800 HUF
18019.

1 600 HUF
Kiss Dénes: Galántai láncok. Kisesszék, publicisztikák. Miskolc, 2000, Felsőmagyarország Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
18020.

1 000 HUF
Miklós Jenő: Madárka. A regényírás művészei sorozat. Bp, én., Genius.Papírkötésben, kissé kopott állapotban. A borító Végh Gusztáv munkája.
18021.

1 000 HUF
18022.

1 000 HUF
Csongrádi Kata: Ne add fel! Budakeszi, 2005, Mandala- Veda Könyvkiadó. Papírkötésben,kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző (Csongrádi Kata) által dedikált példány.
18023.

1 000 HUF
Hogyor József: Nehéz út. Dokumentumregény. Bp, 1978, Táncsics Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, kissé kopott állapotban. Megjelent 3900 példányban. A szerző által dedikált példány.
18024.

1 000 HUF
Borisz Jelcin: Éjszakai naplójegyzetek. Ford.: Komáromi Rudolf. Bp., 2001, Ulpius-ház. Kiadói papírkötés.
18025.

1 400 HUF
18026.

1 600 HUF
18027.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF