Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 61
2409836
17684
396
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Csötörtök Csaba: Grafológia. Az íráselemzés kézikönyve. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1 000 HUF
2411821
17685
396
Other collectibles
Dr. Mészáros István: Hipnózis. Bp., 1978, Medicina. Kiadói egészvászon kötés.
1 000 HUF
2409813
17686
396
Other collectibles
1 200 HUF
2411735
17687
396
Other collectibles
Csapó György: Csontkovácsolástól az energiaspirálig. 2005, Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
2386172
17688
396
Other collectibles
Peterson-Mountfort-Hollom: Európai madarai. Bp., 1986, Gondolat. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
2390396
17689
396
Other collectibles
Öveges - Molnár: Színes atomfizika. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2330515
17690
396
Other collectibles
Neufeld Ármin: A természettudomány járatlan útjain. Legujabb úttörő találmányok és felfedezések. Bp., én., szerzői kiadás. Papírkötés, kopott állapotban.
1 000 HUF
2002023
17691
396
100
Other collectibles
Allan Pease-Barbara Pease: Testbeszéd a szerelemben. Fordította: Sóvágó Katalin. Bp.,2012, Park. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel. 2108408
17692
396
100
Other collectibles
A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: Bp., é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói kissé kopott félbőrkötés. 2408749
17693
396
Other collectibles
Szathmáry László: Magyar alkémisták. Bp.,1928, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, részben hiányos gerinccel, az első borító szétvált, a hátsó borító részben szétvált, de belül jó állapotban.
1 200 HUF
2407234
17694
396
Other collectibles
Gömör Béla: A magyar reumatológia adattára és képeskönyve. Bp., 1999, GMR Bt. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 400 HUF
2285945
17695
396
Other collectibles
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035