Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 61

Lutter Nándor, Dr.: Mennyiségtan a középtanodák felsőbb osztályainak számára. Bp., 1866. Hartleben. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
17660.

3 000 HUF
17661.

2 200 HUF
5,95
6,47
Ötszámjegyű szorszámi és szögmértani táblák. Összeáll.: Lutter Nándor. Pest, 1866, Hartleben Adolf, XXXI+173+1 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, névbejegyzéssel.
17662.

1 000 HUF
17663.

3 000 HUF
Arányi Béla : Elemi mértan a középtanodák felsőbb osztályai számára. . Bp., 1877. Zilahy Sámuel Fűzve, kiadói papírkötésben kissé szakadozott széllel 72p.
17664.

2 000 HUF
Arányi Béla : A sík elemző mértan köréből vett példák gyűjteménye. Bp., 1873. Lampel Fűzve, kiadói papírkötésben néhány gyűrött lappal 40 p
17665.

2 000 HUF
17666.

800 HUF
K. Stastny: Singvögel. Prága, 1980, Artia. Német nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált ornitológiai, énekesmadarakról szóló könyv. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17667.

1 000 HUF
17668.

1 400 HUF
Lengyel Endre: Fajdválfajok zúzókövei ásvány-kőzettani szempontból. Különlenyomat a Földtani Közlöny 1940. évi LXX. kötetéből. Bp., 1940, Mérnökök-ny., 15+1 p. Kiadói papírkötés.
17669.

2 400 HUF
Lengyel Endre: Alföldi homokfajták ásványos összetétele. Különlenyomat a Földtani Közlöny LX. 1930. évi kötetéből. Bp., 1930, Kir. M. Egyetemi-ny., 67-75 p.+1 t. Kiadói papírkötés.
17670.

2 400 HUF
1910 Kovách Aladár: Az első segítségnyújtás rövid vázlata. Bp., 1910, Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület, (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), 53 p. Kiadói papírkötés.
17671.

1910 Kovách Aladár: Az "első segítségnyújtás" rövid vázlata. Bp., 1910, Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület, (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), 53 p. Kiadói papírkötés.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF