Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 61
2413051
17660
396
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Lutter Nándor, Dr.: Mennyiségtan a középtanodák felsőbb osztályainak számára. Bp., 1866. Hartleben. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
3 000 HUF
2407239
17661
396
2200
Other collectibles
2 200 HUF
2406224
17662
396
Other collectibles
Ötszámjegyű szorszámi és szögmértani táblák. Összeáll.: Lutter Nándor. Pest, 1866, Hartleben Adolf, XXXI+173+1 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, névbejegyzéssel.
1 000 HUF
2413055
17663
396
Other collectibles
3 000 HUF
2413057
17664
396
Other collectibles
Arányi Béla : Elemi mértan a középtanodák felsőbb osztályai számára. . Bp., 1877. Zilahy Sámuel Fűzve, kiadói papírkötésben kissé szakadozott széllel 72p.
2 000 HUF
2413056
17665
396
Other collectibles
Arányi Béla : A sík elemző mértan köréből vett példák gyűjteménye. Bp., 1873. Lampel Fűzve, kiadói papírkötésben néhány gyűrött lappal 40 p
2 000 HUF
2345068
17666
396
Other collectibles
2387587
17667
396
Other collectibles
K. Stastny: Singvögel. Prága, 1980, Artia. Német nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált ornitológiai, énekesmadarakról szóló könyv. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2345603
17668
396
Other collectibles
1 400 HUF
2412053
17669
396
Other collectibles
Lengyel Endre: Fajdválfajok zúzókövei ásvány-kőzettani szempontból. Különlenyomat a Földtani Közlöny 1940. évi LXX. kötetéből. Bp., 1940, Mérnökök-ny., 15+1 p. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
2412054
17670
396
Other collectibles
Lengyel Endre: Alföldi homokfajták ásványos összetétele. Különlenyomat a Földtani Közlöny LX. 1930. évi kötetéből. Bp., 1930, Kir. M. Egyetemi-ny., 67-75 p.+1 t. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
2412047
17671
396
Other collectibles
1910 Kovách Aladár: Az "első segítségnyújtás" rövid vázlata. Bp., 1910, Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület, (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), 53 p. Kiadói papírkötés.
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035