Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 61

Braun Gyula: A gyógyvíztudomány rendszeres tankönyve. Bővítve: Rhoden Lippspring-i fördőorvos értekezésével. A tüdővész gyógyvíztani és égalji értekezéseiről. Ford.: Lendvay Benő. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat XVII. köt. Pest, 1871, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, (Pozsony, Wigand-ny.), XII+599 p. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, (foxing) foltos lapokkal.
17648.

8 000 HUF
Kausz János: Az emberfajok élete és jövője. Faj- és társadalombiológiai tanulmány. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1928, Szerzői. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányos címlappal, töredékes dedikációval.
17649.

3 000 HUF
17650.

6 000 HUF
17651.

6 000 HUF
17652.

6 000 HUF
17653.

6 000 HUF
Bónis Károly: Egyetemes számvetés vagy algebra. Nagykőrös 1888. Ottinger Ede. Füzve, kiadói papírborítóval, gerinc kissé sérült
17654.

6 000 HUF
David P. Todd: Népszerű csillagászat. Fordította: Dr. Darvai Móric. Az eredetivel összehasonlította: Dr. Kövesligethy Radó. Bp., K. M. Természettudományi Társulat, 1901. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kopásokkal.
17655.

5 000 HUF
Corzan Avendano Gábor:: Az elemző mértan alapvonalai sík alakzatokra alkalmazva. Pest, 1863. Pfeiffer Ferdinánd. Főzve, (szétvált) kiadói, kissé sérült papírkötésben 246p.
17656.

5 000 HUF
17657.

5 000 HUF
Johann Peter Frank: Grundsätze über die Behandlung der Krankheiten des Menschen, zu akademischen Vorlesungen bestimmt. Vierter Theil. Mannheim, 1797, Schwan und Götz, 231 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, festett lapélekkel, kissé foltos lapokkal.
17658.

4 600 HUF
12,43
13,53
Klug Nándor: Az érzékszervek élettana. Kilenczvenhárom ábrával. Bp. 1896. K. M. Term.tud. Társ. VIII. 268 p. 2 sztl. lev. (Term.tud. Könyvk. Váll. 57.) Kiadói, festett vászonkötésben, szép állapotban
17659.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF