Books: History Number of items: 164
2408070
15665
396
Books: History
Other collectibles
Seress László: Karriérek - Napóleon. II. kiadás. Világhódítók sorozat. Bp., Singer és Wolfner, 1912. Kopott egészvászon kötésben.
1 000 HUF
2348904
15666
396
Books: History
Other collectibles
Rákosi Viktor: Korhadt fakeresztek. Képek a magyar szabadságharcról. Ifjúsági kiadás. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval
1 000 HUF
2359362
15667
396
Books: History
Other collectibles
Unger Mátyás-Szabolcs Ottó: Magyarország története. (Rövid áttekintés.) Bp.,1965, Gondolat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
1 000 HUF
2386036
15668
396
Books: History
Other collectibles
Terestyéni Ferenc: Fejezetek a magyar stilisztikából. Kézirat. Bp., 1958, Felsőoktatási Jegyzetellátó. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
1 600 HUF
2385669
15669
396
Books: History
Other collectibles
Hőgye Mihály: Utolsó csatlós? Magyarország sorsa a második világháború végén. Bp., 1989, Püski. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2386325
15670
396
Books: History
Other collectibles
1984 Kristó Gyula: A magyar törzsszövetségről dilettáns módon, 1135-1144 p. Különlenyomat a Századok 1983. évi 5. számából.
1 600 HUF
2385844
15671
396
Books: History
Other collectibles
Balaskó Jenő: Miért Antall József? hn., 2008, Új Studio Libri. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
1 000 HUF
2412734
15672
396
Books: History
Other collectibles
Pornói Imre-Szabó József: Szemelvények Kelet-Magyarország és Kárpátalja iskolatörténetéből. "1000 éves a magyar iskola" iskolatörténeti emlékülés anyaga. Nyíregyháza, 1998, SZSZB Megyei Önkormányzat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2405038
15673
396
Books: History
Other collectibles
Csiffáry Tamás (szerk.) Magyar királyok könyve. Portrék és lexikon. Bp., 1999, Könyvmíves. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2405029
15674
396
Books: History
Other collectibles
1 200 HUF
2405418
15675
396
Books: History
Other collectibles
Dr. Bartócz József: Mezei grófok és más mesterségek. Lewit Péter illusztrációival. Juhászok, vincellérek, halászok és mások. Bp., 1979., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
1 000 HUF
2405409
15676
396
Books: History
Other collectibles
Nemeskürty István: Kis magyar művelődéstörténet. Bp.,én.,Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035