Number of items: 328

Ábrahám Rafael (1929-2014): Apokalipszis. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 46x34 cm
10000.

3 000 HUF
8,88
11,11
10001.

55 000 HUF
162,72
203,70
Aknay János (1949-), Bereznay Péter (1955-), Gubis Mihály (1948-2006): Aknay, Bereznay, Gubis. Művésztelepi Galéria, Szentendre, 1987 október. 2-30. 2 db ofszet grafika minden egyes művésztől, össz. 6 db. Mindegyik jelzett és mindegyik számozott (152/200). 20x20 cm. Minden egyes művészhez kétoldalas tanulmány Novotny Tihamér művészeti író tollából. Kiadói mappában, amely ugyancsak számozott (152/200). Gyűjtői darab!
10002.

60 000 HUF
177,51
222,22
10003.

12 000 HUF
35,50
44,44
Arató Gyula (1889-1969): Mátyástemplom a Halászbástyával. Rézkarc, karton, jelzett, lap szélén apró foltokkal, 24×36 cm
10004.

4 000 HUF
11,83
14,81
10005.

4 800 HUF
14,20
17,78
10006.

3 000 HUF
8,88
11,11
B. Hajdú László (1926-1988): Jugoszláv tengerpart. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán a művész névjegykártyájával. Üvegezett fa keretben, 16,5×27 cm
10007.

6 000 HUF
17,75
22,22
B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló páros. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 12×11,5 cm
10008.

5 000 HUF
14,79
18,52
B. Séday Mária (1925-2009): Táncolók (vázlat). Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott fa keretben. 25,5×33,5 cm
10009.

B. Séday Mária (1925-2009): Táncolók ("vázlat"). Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott fa keretben. 25,5×33,5 cm

12 000 HUF
35,50
44,44
B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló négyes. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 15×17 cm
10010.

5 000 HUF
14,79
18,52
B. Séday Mária (1925-2009): Férfi és Nő II. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé kopott, üvegezett fa keretben. 20×23 cm
10011.

9 000 HUF
26,63
33,33

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.