Number of items: 328

Ábrahám Rafael (1929-2014): Apokalipszis. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 46x34 cm
10000.

3 000 HUF
10001.

55 000 HUF
148,65
161,76
Aknay János (1949-), Bereznay Péter (1955-), Gubis Mihály (1948-2006): Aknay, Bereznay, Gubis. Művésztelepi Galéria, Szentendre, 1987 október. 2-30. 2 db ofszet grafika minden egyes művésztől, össz. 6 db. Mindegyik jelzett és mindegyik számozott (152/200). 20x20 cm. Minden egyes művészhez kétoldalas tanulmány Novotny Tihamér művészeti író tollából. Kiadói mappában, amely ugyancsak számozott (152/200). Gyűjtői darab!
10002.

60 000 HUF
162,16
176,47
10003.

12 000 HUF
32,43
35,29
Arató Gyula (1889-1969): Mátyástemplom a Halászbástyával. Rézkarc, karton, jelzett, lap szélén apró foltokkal, 24×36 cm
10004.

4 000 HUF
10005.

4 800 HUF
12,97
14,12
10006.

3 000 HUF
B. Hajdú László (1926-1988): Jugoszláv tengerpart. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán a művész névjegykártyájával. Üvegezett fa keretben, 16,5×27 cm
10007.

6 000 HUF
B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló páros. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 12×11,5 cm
10008.

5 000 HUF
B. Séday Mária (1925-2009): Táncolók (vázlat). Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott fa keretben. 25,5×33,5 cm
10009.

B. Séday Mária (1925-2009): Táncolók ("vázlat"). Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott fa keretben. 25,5×33,5 cm

12 000 HUF
32,43
35,29
B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló négyes. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 15×17 cm
10010.

5 000 HUF
B. Séday Mária (1925-2009): Férfi és Nő II. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé kopott, üvegezett fa keretben. 20×23 cm
10011.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF