Books: Architecture, Art

Number of items: 209

16676.

3 600 HUF
9,73
10,59
Handbuch der Architektur. II. Theil: Die Baustile. Historische und Technische Entwickelung des Handbuches der Architektur. 1. Band: Josef Durm: Die Baukunst der Griechen. Hrsg.: Josef Durm, Hermann Ende, Eduard Schmitt, Heinrich Wagner. Darmstadt, 1892, Arnold Bergsträsser, VII+386+10 p.+ 3 (színes litografált képtáblák) t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányos gerinccel, de a könyvtest egyben van, az első két lap kissé foltos, kissé sérült. Benczúr Béla (1854-1941) mű-építész, festő, művészeti író névbélyegzőjével.
16677.

2 800 HUF
7,57
8,24
Révész Emese: Rippl-Rónai József. Bp., 2005., BumBum Art Consulting. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16678.

2 200 HUF
5,95
6,47
Murádin Jenő: Székelyföldi ösztöndíjasok 1941-1943. Csíkszereda, 2012, Csíkszereda Kiadóhivatal. Többek közt Hincz Gyula, Klie Zoltán, Mágori Varga Béla, Duray Tibor képeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16679.

2 400 HUF
16680.

1 800 HUF
Nékám Lívia: Meisseni porcelán a budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóban + Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, kopott papír védőborítóban + Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívó-táblák. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóban.
16681.

2 400 HUF
16682.

800 HUF
Lyka Károly, Kacsóh Pongrác: A Művészet Könyve. A képzőművészetek történeti és technikai fejlődése. A zene fejlődéstörténete I-II. A Műveltség Könyvtára. Bp., 1909, Athenaeum. Egészvászon kötés, kissé laza kötésben
16683.

2 000 HUF
Vahtang Beridze: Tbilisi, 1972. Le Vieux. 28t. Kiadói mappában 46 p.
16684.

2 000 HUF
Fajó János retrospektív kiállítása. Műcsarnok, Bp., 1990. Fekete-fehér és színes képekkel, Fajó János műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Félvászon kötés, kissé kopott borítóval.
16685.

2 000 HUF
Kass János grafikái. Szeged, 1988, Szeged MVT VB Művéslődésügyi Osztálya. 16 reprodukcióval, papír mappában, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
16686.

2 000 HUF
Henry de Morant: Az iparművészet története a kezdetektől napjainkig. Fordítás: Kovács Vera, Benczédi Magda, Fázsy Anikó, Havas Lujza. Bp. 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16687.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF