Books: Architecture, Art

Number of items: 209

Dr. Körmendi Anna - Csák Ferenc (szerk.): A Jövő Csillagai. Egy galéria története 1992-1997. Bp., 1999, Körmendi Galéria. 317p. Kiadói kartonált papírkötés.
16712.

1 000 HUF
16713.

1 000 HUF
Zsákovics Ferenc (szerk.): Swierkiewicz Róbert. Bp., 2009, 	2021 Galéria. 106p. Swierkiewicz Róbert műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Papírkötésben.
16714.

Zsákovics Ferenc (szerk.): Swierkiewicz Róbert. Bp., 2009, 20'21 Galéria. 106p. Swierkiewicz Róbert műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Papírkötésben.

1 400 HUF
Szabó György-Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. 2. bővített kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal, Gyémánt László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16715.

800 HUF
Wehner Tibor: Mészáros Dezső (1923-2003) szobrászművész. Bp.-Sopron, 2005, Körmendi Galéria. 109p. Színes és fekete-fehér képekkel, Mészáros Dezső műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16716.

1 200 HUF
3 db képzőművészeti kiállítási katalógus: Kovács Péter Balázs (szerk.): Színes rajz - colour drawing. Nádor Galéria, 1999. október 22- november 22. Bp., 1999, Belvárosi Művészek Társasága. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt El Kazovszkij, Keserü Ilona, Szikora Tamás, Szurcsik József műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. + Kovács Péter Balázs (szerk.): Tér rajz - spatial drawing. Nádor Galéria, 2000. október 25 - november 26. Bp., 2000, Belvárosi Művészek Társasága. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt El Kazovszkij, Keserü Ilona, Szikora Tamás, műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. + Bihon Győző. H.n., 2002, Körmendi Galéria. 24p. Kiadói papírkötés.
16717.

1 800 HUF
8 db képzőművészeti katalógus: Schrammel Imre, Mazzag István, Nagy Sándor, Körmendi-Csák gyűjtemény, Drienyovszky János, Koppány Attila, Bujdosó Ernő, Giricz Máté. Kiadói papírkötés.
16718.

1 400 HUF
Hárs Éva: Vasarely Múzeum Pécs. Pécs, 1976, Janus Pannonius Múzeum. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Papírkötésben, kissé kopott gerinccel.
16719.

1 200 HUF
4 db képzőművészeti katalógus és meghívó: Kápolnatárlatok, Boglárlelle, 1979. Kiállítási katalógus, többek közt Kass János, Nagy Sándor, Gádor Magda plasztikai alkotásaival illusztrált. + Pablo Picasso Grafikái. Bp., 1967, Műcsarnok. Kiállítási katalógus, Picasso grafikai alkotásaival illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval + Francia mesterek a leningrádi Ermitázsból. Bp., 1969, Szépművészeti Múzeum. Kiállítási katalógus. + Biai-Föglein István kiállítási meghívó, Képcsarnok, 1989.
16720.

1 200 HUF
Gerbert Frodl, Gerald Schlag (szerk.): Hans Makart und der Historismus in Budapest, Prag und Wien. Ausstellung in Schloss Halbturn, Wien, 29. April bis 26. Oktober 1986. Eisenstadt, 1986, Amt d. Bgld. Landesregierung. Kiállítási katalógus. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Munkácsy Mihály és Benczúr Gyula műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón apró sérüléssel.
16721.

1 800 HUF
16722.

1 200 HUF
Rózsa György: A Történelmi Képcsarnok legszebb festményei. A Magyar Nemzeti Múzeum kincsei. Bp., 1977, Corvina. Egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
16723.

500 HUF
1,35
1,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: