Books: Architecture, Art

Number of items: 209

Kunstpreis-Jahrbuch. 1978-1979. Band XXXIV. Auktionsergebinsse vom 1.7.1978 bis 30.6.1979. Zusammengestellt von Hertha Wellensiek und Robert Keyszelitz. Redaktion: Christian Müller. München,1979,Kunst und Technik. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
16700.

1 200 HUF
Wilhelm von Bodet: Rembrandt és a XVII. századi holland mesterek. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó. 224p. Kiadói kartonált papírkötés. Színes képekkel, Rembrandt, Vermeer, Frans Hals és mások műveivel gazdagon illusztrált.
16701.

1 400 HUF
16702.

1 000 HUF
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1974, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval,.
16703.

1 000 HUF
Balogh Jolán: Mátyás király és a művészet. Bp., 1985., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
16704.

1 200 HUF
Herbert Read: A modern szobrászat. Bp., 1964. Corvina. Kiadói-műbőr kötés, papír védőborítóval.
16705.

1 000 HUF
Szigethi Ágnes: Francia festmények a XVII-XVIII. századból. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
16706.

1 200 HUF
Eperjessy László: Rembrandt. H.n. 2006, Ventus Libro. Kiadói kartonált papírkötés.
16707.

1 000 HUF
Rieder Gábor (szerk.): Istókovits Kálmán. H.n., 2015, Art és Design Kft. Színes képekkel, Istókovits Kálmán műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16708.

1 000 HUF
17
Jean Longnon, Raymond Cazelle: les Trés Riches Heures du Duc de Berry. London, 1993, Thames and Hudson. 224p. Kiadói papírkötés.
16709.

1 400 HUF
10
Aradi Nóra: Barna Miklós. Bp., é.n., Körmendi Galéria. 104p. Színes és fekete-fehér képekkel, Barna Miklós műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16710.

1 000 HUF
Mezei Ottó (szerk.): Csáji Attila. Bp., 1997, Körmendi Galéria. 107p. Színes és fekete-fehér képekkel, Csáji Attila műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16711.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF