Antique Number of items: 33
2401622
11463
395
Antique
Other collectibles
Gyertyatartó pár. Alpakka, XIX. sz. gazdagon díszítve, kopott aranyozással 22 cm
10 000 HUF
2402850
11464
395
Antique
Other collectibles
cca 1990 A kommunizmus utolsó lehelete konzerv - last breath of communist pop-art műalkotás.d: 5,5 cm
3 000 HUF
2401454
11465
395
3800
Antique
Other collectibles
Réz asztali tükör kitámasztóval. Réri tükörrel. 18x11,5 cm
3 800 HUF
2402684
11466
395
Antique
Other collectibles
cca 1890-1900 Antik emlék fa legyező, kézzel festett rajzokkal, kézzel írt dedikációkkal szólásokkal, aforizmákkal, humoros versikékkel, több helyen datált és autográf aláírásokkal ellátott. Sérült, hiányos, h: 40 cm
20 000 HUF
2402780
11467
395
Antique
Other collectibles
Íróasztali műkő szett, sarki expedíció jeleneteivel ás állatokkal díszített, szovjet, össz. 3 db: tintatartó üvegbetétek nélkül, repedéssel, 24x40x3 cm + tapper, egyik sarkában sérült + hamuzó, sérült, 16x16x2 cm, mind jelzés nélkül
20 000 HUF
2402699
11468
395
Antique
Other collectibles
Antik fém tintatartó szett, 2 db üvegbetéttel, jelzés nélkül, kopott, egyik fém fedél sérült, m: 10,5 cm, 15x26 cm
8 000 HUF
2400960
11469
395
40000
Antique
Other collectibles
Antik tengerészeti iránytű, nem működik, 20×20×13 cm
40 000 HUF
2400989
11470
395
Antique
Other collectibles
6 db röviditalos pohár ezüstözött fém tartóval, hibátlanok, m: 9,5 cm
6 000 HUF
2403187
11471
395
Antique
Other collectibles
Barokk stílusú asztali fényképtartó. Réz, térbeli keret, puttófej díszítéssel. 13x25 cm
1 000 HUF
2403650
11472
395
Antique
Other collectibles
Sárkányfüles kínáló. Ezüstözött alpakka, csiszolt üveg betéttel. (Kis lepattanásokkal) XIX: sz. 33x18 cm
12 000 HUF
2402991
11473
395
30000
Antique
Other collectibles
Karaffa. Kristály, díszített ezüstözött szerelékkel. Formába öntött csiszolt. 28 cm
30 000 HUF
2400158
11474
395
Antique
Other collectibles
Steampunk, fém asztali lámpa, új vezetékezéssel, burával. 50 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035