11468. 395. Closed Online auction Antique
8 000 HUF
0 HUF
Antik fém tintatartó szett, 2 db üvegbetéttel, jelzés nélkül, kopott, egyik fém fedél sérült, m: 10,5 cm, 15x26 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert