Antique
Number of items: 33
2400652
11475
395
24000
Antique
Other collectibles
Neuhöfer & Sohn, Wien. Teodolit. XIX. sz. réz. Jelzett. 20 cm
24 000 HUF
2401304
11476
395
36000
Antique
Other collectibles
Teodolit. E. Kraft & Sohn, Wien. Ausztria, XIX. sz. Réz. Szétszedhető 32x38 cm
36 000 HUF
2383742
11477
395
Antique
Other collectibles
7 db kézzel festett, aranyozott fa dísz tojás. Különböző képekkel,. Jelzettek. 7 cm
5 000 HUF
2398897
11478
395
Antique
Other collectibles
Gebrüder Ludwig - Reményi Mihály akkordeon, tangóharmonika. XX. sz. eleje. Jelzett, működőképes, díszek, kapcsok kissé hiányosak. Összecsukva 29x26 cm
10 000 HUF
2398747
11479
395
40000
Antique
Other collectibles
Ékszerdoboz. Áttört virágmintás réz, elefántcsontra festett jelenettel. XIX. sz. eleje. 10x7,5x4,5 cm
40 000 HUF
2398789
11480
395
Antique
Other collectibles
Art deco füles tálca. Réz. XX. sz. eleje. 40x16 cm
4 000 HUF
2397843
11481
395
Antique
Other collectibles
Antik, alpakka és üveg kínáló. Kézzel formázott anyagában színezett üveggel. d: 15 cm, m: 14 cm
4 000 HUF
2398190
11482
395
30000
Antique
Other collectibles
Óriás hajólámpa, viharlámpa. Réz, üveg. XX. sz. eleje. Jelzett (Garamszegi Budapest) 70 cm (teljes hossza) + rákasztott Lyth svéd dőlésmérő műszer (működik) Dekoratív desgn darab.
30 000 HUF
2398208
11483
395
14000
Antique
Other collectibles
Antik, ón teamelegítő szett. Teáskanna, állvánnyal, melegítővel. réz fülekkel 36 cm
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m