Books: Architecture, Art

Number of items: 211

Esztergomi Főegyházmegyei Könyvtár ,,Ex-libris könyvjegyeinek lajstroma. Egy színnyomatú és 12 eredeti rézmetszetű képpel - Index signorum ,,Ex-libris dictorum Bibliothecae Ecclesiae Metropolitanae Strigoniensis. Esztergom, 1903. Buzárovits G. ny. 1 t.+44+[4] p.+12 t. (rézmetszet). Fűzött, kiadói, sarkán sérült borítóban.
16751.

Esztergomi Főegyházmegyei Könyvtár ,,Ex-libris" könyvjegyeinek lajstroma. Egy színnyomatú és 12 eredeti rézmetszetű képpel - Index signorum ,,Ex-libris" dictorum Bibliothecae Ecclesiae Metropolitanae Strigoniensis. Esztergom, 1903. Buzárovits G. ny. 1 t.+44+[4] p.+12 t. (rézmetszet). Fűzött, kiadói, sarkán sérült borítóban.

3 000 HUF
Schoen Arnold (szerk.): Pest-budai művészeti almanach az 1919 esz­ten­dőre. Címlapon dedikált! (Ötven képpel) Budapest, [1918.] 130 [6] p. Fűzve, kiadói papírkötésben. Első néhány lap foltos..
16752.

2 000 HUF
Bárdosi József:Tulajdonságok nélküli művészet. Budapest,2005, Orpheusz. Kiadói papírkötésben.
16753.

2 400 HUF
Malonyay Dezső: Mednyánszky. Művészeti Könyvtár. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Bp., 1905, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Illusztrált egészvászon kötés, kis sérüléssel a gerincen
16754.

1 400 HUF
Malonyay Dezső: Mednyánszky. Művészeti Könyvtár. Bp., 1905, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal, az elülső kötéstábla belsején a papír javított.
16755.

1 400 HUF
Kovács Margit Gyűjtemény. Szerk.: Petényi Katalin. Szentendre,1976, Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16756.

800 HUF
16757.

1 000 HUF
Sas Péter: Kós Károly, a könyvművész. Bp., 2009, Holnap. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16758.

1 800 HUF
Varró Géza: Papíripari Szakgyűjtemény Diósgyőrben. Kiadásért felel: Kárpáti Márta. Kiadói papírkötés.
16759.

1 000 HUF
Műhelytitkok sorozat 3 kötete:  Granasztói Szilvia: Színes kövek művészete.; Péter Vladimir: Fémek, kövek, mesterek.; Fekete Tamás: Szobrászat. Bp.,1970-1982,Corvina. Kiadói papírkötések.
16760.

2 000 HUF
Lajta Edit: Korai francia festészet. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
17500.

1 000 HUF
Székely András: Spanyol festészet. Bp., 1972, Corvina. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17501.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF