https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 211

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Edith Krull: Kunst von Frauen. Das Berufsbild der Bildenen Künstlerinnen in vier Jahrhunderten. Leipzig, 1984, Edition Leipzig. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
16679.

Edith Krull: Kunst von Frauen. Das Berufsbild der Bildenen Künstlerinnen in vier Jahrhunderten. Leipzig, 1984, Edition Leipzig. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Szépművészet Múzeum legszebb rajzai II. kötet. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói mappában kopásokkal.
16680.

Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Szépművészet Múzeum legszebb rajzai II. kötet. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói mappában kopásokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1925 Rados Jenő: A mohácsi fogadalmi templom tervpályázata. Melléklet az Építő Ipar - Építő Művészet, 1925. III. 15. számából, 1 sztl. lev.
16681.

1925 Rados Jenő: A mohácsi fogadalmi templom tervpályázata. Melléklet az Építő Ipar - Építő Művészet, 1925. III. 15. számából, 1 sztl. lev.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Berkovits Ilona: Zichy Mihály. Bp., 1977., Corvina,(Offset-ny.), 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, a mappán szakadással, hiánytalanul.
16682.

Berkovits Ilona: Zichy Mihály. Bp., 1977., Corvina,(Offset-ny.), 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, a mappán szakadással, hiánytalanul.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Wieslawa Bableska-Rolke, Néray Katalin: Magdalena Abakanowicz. Bp., 1988, Műcsarnok. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16683.

Wieslawa Bableska-Rolke, Néray Katalin: Magdalena Abakanowicz. Bp., 1988, Műcsarnok. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Béla, Lázár: Ladislas de Paál. / Paál László. Paris, 1904. Lart Ancien et Moderne. 151 p. Fűzve,kiaói papírborítóban, jó állapotban.
16684.

Béla, Lázár: Ladislas de Paál. / Paál László. Paris, 1904. L'art Ancien et Moderne. 151 p. Fűzve,kiaói papírborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Farkas Lajos: Ötvös (arany- és ezüstműves) szakrajz. 3. kiadás. Bp., 1993, Műszaki. Kiadói papírkötés.
16685.

Farkas Lajos: Ötvös (arany- és ezüstműves) szakrajz. 3. kiadás. Bp., 1993, Műszaki. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
7
Strausz János: Képesalbum. A fotóművész, Strausz János által dedikált. Bp., 2013, StraMA-Med Bt. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
16686.

Strausz János: Képesalbum. A fotóművész, Strausz János által dedikált. Bp., 2013, StraMA-Med Bt. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Aktalbum. Az előszót írta: Féjja Sándor. Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben.
16687.

Aktalbum. Az előszót írta: Féjja Sándor. Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
11
Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
16688.

Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
L. Kovásznai Viktória: Borsos Miklós. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
16689.

L. Kovásznai Viktória: Borsos Miklós. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Heinz Mode: A nő az indiai művészetben. Bp., 1970, Corvina. Ford.: Székely András. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborítóban.
16690.

Heinz Mode: A nő az indiai művészetben. Bp., 1970, Corvina. Ford.: Székely András. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment