Art-ceramics Number of items: 90
2383471
11037
393
2200
Art-ceramics
Other collectibles
Azonosítatlan jelzéssel: olvasó angyalka. Mázas kerámia, kézzel festett . m: 16 cm
2 200 HUF
2383466
11038
393
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzés nélkül: Angyalkás kerámia csengő. Mázas kerámia, kézzel festett kopásokkal. m: 15 cm
2 800 HUF
2379131
11039
393
2200
Art-ceramics
Other collectibles
Drapp mázas kerámia italos kancsó, dugóval, jelzés nélkül, hajszálrepedésekkel, m: 24 cm
2 200 HUF
2383728
11040
393
Art-ceramics
Other collectibles
2 db iparművész kerámia. Mázas kerámia, zsűrizett, jelzés nélkül. Hibátlanok. d: 16 cm, 20 cm
3 000 HUF
2383688
11041
393
Art-ceramics
Other collectibles
BV jelzéssel: Kerámia tál. Hólyagos mázzal. Hibátlan 22x19 cm
3 000 HUF
2382135
11042
393
Art-ceramics
Other collectibles
Aranyszínű virágos kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopásokkal. m: 24,5 cm
1 600 HUF
2382246
11043
393
Art-ceramics
Other collectibles
Habán stílusú mázas kerámia gyógyszertári edény, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszálrepedésekkel. m: 20 cm
2 000 HUF
2382199
11044
393
Art-ceramics
Other collectibles
Agyagipari H.SZ. Karcag nagy méretű fekete kerámia falitál, jelzett, kopásokkal, kisebb sérülésekkel. d: 35 cm
2380407
11045
393
Art-ceramics
Other collectibles
Terebess kerámia fedeles edény, kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 11,5 cm, m: 4 cm
1 800 HUF
2380264
11046
393
Art-ceramics
Other collectibles
Bodrogkeresztúri kerámia tálka Magyar Nemzeti Bank motívummal, részben kézzel festett, matricával jelzett, mázrepedésekkel, apró lepattanással. d: 16 cm
3 000 HUF
2380043
11047
393
Art-ceramics
Other collectibles
Gránit kerámia leveses tál, jelzett, kis kopásokkal. d: 24,5 cm, m: 9 cm
2 600 HUF
2380053
11048
393
Art-ceramics
Other collectibles
Gránit nagy méretű kerámia leveses tál, jelzett, kopásokkal. d: 30 cm, m: 11,5 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035