Art-ceramics
Number of items: 90
2379049
11025
393
Art-ceramics
Other collectibles
Zöld mázas kerámia Miska boros kancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23 cm
1 800 HUF
2379065
11026
393
Art-ceramics
Other collectibles
Régi festett mázas majolika váza, jelzett, máz alatti repedésekkel, az alján javított, m: 23 cm
2 600 HUF
2379072
11027
393
Art-ceramics
Other collectibles
Delft holland kékfestéses angyalkás kerámia mini vázácska, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 12 cm
1 600 HUF
2378788
11028
393
Art-ceramics
Other collectibles
Régi fekete színű kerámia persely, jelzett, kis kopásnyomokkal, 17x15 cm
1 000 HUF
2378830
11029
393
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművész mázas kerámia tál, jelzett (Sz. É.), kis kopásnyommal, d: 29 cm
3 000 HUF
2378842
11030
393
Art-ceramics
Other collectibles
3 000 HUF
2378864
11031
393
Art-ceramics
Other collectibles
1 000 HUF
2383363
11032
393
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművész kerámia amfora padlóváza csurgatott mázzal, jelzés nélkül, hibátlan. 50 cm
10 000 HUF
2383362
11033
393
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművész kerámia padlóváza. Mázas kerámia, kézzel festett. Zsűrizett, jelzés nélkül. Hibátlan. 54 cm
6 000 HUF
2383163
11034
393
Art-ceramics
Other collectibles
Nyugatnémet retro kerámia váza. Mázas, jelzett, hibátlan 21 cm
1 800 HUF
2383161
11035
393
Art-ceramics
Other collectibles
Király csurgatott mázas tigris csíkos kerámia váza. Jelzett. Hibátlan. 20 cm
2 800 HUF
2383469
11036
393
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzés nélkül: Angyalkás kerámia csengő. Mázas kerámia, kézzel festett . m: 16 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m