Art-ceramics Number of items: 90
2331104
11012
393
Art-ceramics
Other collectibles
XIX. sz. Mezőtúri fazék. Mázas cserép, kézzel festett, sérült. 23 cm
2 000 HUF
2349333
11014
393
Art-ceramics
Other collectibles
XIX. sz. Gömöri fazék két füllel, mázas cserép, kézzel festett, kopott, lepattanásokkal, m: 26,5 cm, d: 15,5 cm
2 000 HUF
2349328
11015
393
Art-ceramics
Other collectibles
XIX. sz. Gömöri fazék egy füllel, mázas cserép, kézzel festett, kopott, lepattnásokkal, m: 24,5 cm, d: 15,5 cm
2 000 HUF
2377741
11016
393
Art-ceramics
Other collectibles
Naprafogó mintás tál. Mázas kerámia, fali dísz tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopással. d: 34 cm
2 400 HUF
2379413
11017
393
Art-ceramics
Other collectibles
Régebbi karcagi kerámia kancsó, fekete mázas, jelzett, felső peremén apró javított sérüléssel, m: 24,5 cm
1 600 HUF
2376809
11018
393
Art-ceramics
Other collectibles
Róka-pár mázas kerámia asztali dísz, tartó. Jelzés nélkül, hibátlan. 27 cm
7 000 HUF
2380333
11019
393
Art-ceramics
Other collectibles
1971 Amerikai kerámia bögrék Richard Nixon groteszk arcképével és a republikánus elefánttal Jim Rumph pottery. Jelzett, hibátlan. / 1971 USA American president Richard (Dick) Nixon ceramic mugs. 13 cm
10 000 HUF
2382513
11020
393
Art-ceramics
Other collectibles
Fajansz, kisméretű plasztikus falitál, szecessziós virágmintával, kis kopásokkal, d:16,5 cm
2 000 HUF
2382765
11021
393
Art-ceramics
Other collectibles
Retro kerámia fedeles dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 4x10 cm
1 200 HUF
2382116
11022
393
Art-ceramics
Other collectibles
Bodrogkeresztúri cipőtisztító kislány. Iparművész mázas kerámia. Jelzés nélkül, hibátlan. 9,5 cm
1 200 HUF
2382121
11023
393
Art-ceramics
Other collectibles
Barna kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 29 cm
1 800 HUF
2379032
11024
393
2200
Art-ceramics
Other collectibles
Retró iparművész mázas kerámia fali dísztál, jelzett, kis mázhibával, d: 28,5 cm
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035