Printed Materials Number of items: 210
2124936
13160
393
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 Budapest, folyosó a Szent Lukácsfürdőben, 13×9
5 cm
12 000 HUF
2141551
13161
393
Printed Materials
Other collectibles
16 000 HUF
2381042
13162
393
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 Hofherr-Schrantz-Clayton-Schuttleworth gépgyár cséplőgépet ismertető prospektusa, hajtott
7 000 HUF
2324804
13163
393
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 6 db névjegykártya királyfalvai Botló Károly, dr. Ludwig Ritter von Karajan, ollétejedi Ollé Vilmos, h. Szentpály Gavallér Jezu, szedlicnai Timon Lászlóné, Paul Mayer, Josef Kotas
1 600 HUF
2113630
13164
393
Printed Materials
Other collectibles
1902 pölnitzi Bund Aurél Bokszeg község jegyzőjének és pölnitzi Bund Árpád aradmegyei közkórházi orvos és m. kir. tart. honvéd főorvos halálozási értesítői. 2380033
13165
393
Printed Materials
Other collectibles
cca 1902. A Szegedi Kisdedóvó és Jótékony Nőegylet meghívója az évi rendes közgyűlésre. Kissé foltos, koszos állapotban.
2 000 HUF
2353647
13166
393
Printed Materials
Other collectibles
12 000 HUF
2381204
13167
393
Printed Materials
Other collectibles
1904 Dekorative Vorbilder. 4 egészvászon mappa és nagyon sok képes tábla. Az évenként megjelenő grafikai segédanyag nagyon sok száma, nem biztos, hogy teljes mappák, de biztosan több lap mint mappa. Nagyon sok dekoratív szecessziós nyomattal különféle témákban Lapméret 36x25 cm
5 000 HUF
2377780
13168
393
Printed Materials
Other collectibles
1908 Az Eperjesi Evangélikus Gyámintézeti Nőegylet teaestélyének táncrendje
9 000 HUF
2350456
13169
393
Printed Materials
Other collectibles
1909 Jászi Oszkár: Huszadik század. Társadalomtudományi és politikai szemle. fél évfolyam, 592 p. Korabeli aranyozott vászonkötésben
2 000 HUF
2052158
13170
393
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm
2378405
13171
393
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Államtitkári utasítások rögzítésére használt tömb páronként azonos számozású perforált oldalakkal 2-100.ig. Aranyozott lapszélekkel
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035