https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 299

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Edgar Rice Burroughs: Tarzan a dzsungel fia. Fordította: Songády Gábor. Kalandos könyvek. Bp.,1956, Kossuth. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
18016.

Edgar Rice Burroughs: Tarzan a dzsungel fia. Fordította: Songády Gábor. Kalandos könyvek. Bp.,1956, Kossuth. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Joannem Imre (Imre János (1790-1832)): Amicus Foedus Rationis Cum Experientia seu Philosophia Crisi Recentissima II-III. Pestini, 1825-1827,Typis Nobilis Matthiae Trattner de Petróza. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, a II. kötet borítója kissé kopottas, a III. kötet kopottas, a borító háta sérült, ceruzás széljegyzetekkel, néhol kissé foltos lapokkal, latin nyelven.
18017.

Joannem Imre (Imre János (1790-1832)): Amicus Foedus Rationis Cum Experientia seu Philosophia Crisi Recentissima II-III. Pestini, 1825-1827,Typis Nobilis Matthiae Trattner de Petróza. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, a II. kötet borítója kissé kopottas, a III. kötet kopottas, a borító háta sérült, ceruzás széljegyzetekkel, néhol kissé foltos lapokkal, latin nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Hegyi Béla: Léleküzenet. Bp., 2007, Hungarovox. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
18018.

Hegyi Béla: Léleküzenet. Bp., 2007, Hungarovox. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Zemplényi Zoltán: Hoppárézimi! Kitiltottak. [Bp.], 2002, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
18019.

Zemplényi Zoltán: Hoppárézimi! Kitiltottak. [Bp.], 2002, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Nagy Béla. Álom és való. Költemények. Bp., 1900, Fried és Krakauer. Schwartz Zs szecessziós vászonkötés, foltos borítóval, címlapon névbejegyzéssel.
18020.

Nagy Béla. Álom és való. Költemények. Bp., 1900, Fried és Krakauer. Schwartz Zs szecessziós vászonkötés, foltos borítóval, címlapon névbejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1955. 635p tárgymutatóval, sok képpel. Gerincen kis kopás
18021.

Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1955. 635p tárgymutatóval, sok képpel. Gerincen kis kopás

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
Érdekes Regények. Röptében a világ körül: Barsi Ödön: Az élő torpedó.; M. Katona Ilona: Kincs a hó alatt. Bp.,1941,Magyar Népművelők Társasága. Kiadói papírkötésekben, kissé kopott borítókkal, egynek a sarkain gyűrődéssel.+ Paul Feval: Chabaneil Caesar. Bp., 1928., Magyarság. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
18022.

Érdekes Regények. Röptében a világ körül: Barsi Ödön: Az élő torpedó.; M. Katona Ilona: Kincs a hó alatt. Bp.,1941,Magyar Népművelők Társasága. Kiadói papírkötésekben, kissé kopott borítókkal, egynek a sarkain gyűrődéssel.+ Paul Feval: Chabaneil Caesar. Bp., 1928., Magyarság. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
3
Alekszandr Szergejevics Puskin: A bahcsiszeráji szökőkút. Szabó Lőrinc műfordítása. Bp., 1957, Magyar Helikon. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben.
18023.

Alekszandr Szergejevics Puskin: A bahcsiszeráji szökőkút. Szabó Lőrinc műfordítása. Bp., 1957, Magyar Helikon. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
Czakó Gábor: Titkos könyv. Bp., 2004, Boldog Salamon Kör. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
18024.

Czakó Gábor: Titkos könyv. Bp., 2004, Boldog Salamon Kör. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Veres Péter: Az alföld parasztsága. Turul Falufüzetk. 5. sz. Bp., 1939, Bólyai Akadémia. [Második kiadás.] Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hiányos gerinccel.
18025.

Veres Péter: Az alföld parasztsága. Turul Falufüzetk. 5. sz. Bp., 1939, Bólyai Akadémia. [Második kiadás.] Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hiányos gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
L. Andrejev: Különös történetek. Ford.: Pogonyi Antal. Ék Sándor illusztrációival. Bp.,(1958),Magyar Helikon. Kiadói fél(mű)bőr-kötés, kissé kopott borítóban. Megjelent 3600 példányban, ebből 600 példány félbőr-kötésben számozva. Számozatlan példány.
18026.

L. Andrejev: Különös történetek. Ford.: Pogonyi Antal. Ék Sándor illusztrációival. Bp.,(1958),Magyar Helikon. Kiadói fél(mű)bőr-kötés, kissé kopott borítóban. Megjelent "3600 példányban, ebből 600 példány félbőr-kötésben számozva." Számozatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Horváth Gyula: Particularismus. Bp. 1886. Pallas. 114 l. 1 lev. Korabeli félvászon kötésben
18027.

Horváth Gyula: Particularismus. Bp. 1886. Pallas. 114 l. 1 lev. Korabeli félvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment