Number of items: 299

Veres Péter: Parasztsors - Magyar sors. Bp., 1944, Magyar Élet, 95 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17920.

1 200 HUF
Veres Péter: Az alföld parasztsága. Bp., 1944, Magyar Élet, 92 p. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17921.

1 200 HUF
Tamási Áron: Ábel. Három rész egy kötetben. Ábel a rengetegben. Ábel az országban. Ábel Amerikában. A bekötési táblát Fenyves Sándor tervezte, a szöveget Buday György tizenöt fametszetei díszíti. Bp., 1937, Révai, 4+207; 2+199;2+256 p. Kiadói festett, illusztrált egészbőr-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
17922.

3 000 HUF
Uj Kincseskönyv. I-III. köt. Gyakorlati tanácsadó a mindennapi élet természettudományi és technikai kérdéseiben otthon és a ház körül. Szerk.: Dr. Aujeszky László és Dr. Gombocz Endre. Bp.,1940-1941, Kir. M. Természettudományi Társulat, 4+559; VII+559; IV+672 p. Egységes kiadói félvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincek kissé kifakultak. Együtt Ritka.
17923.

4 000 HUF
15
Gróf Bánffy Miklós: Erdélyi történet I-III. köt.: I. köt.: Megszámláltattál... I-II. köt., II. köt.: És hijjával találtattál... I-II. köt. III. köt.: Darabokra szaggattatol. Kolozsvár, én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések, változó állapotban, két kötet gerince kopott.
17924.

4 000 HUF
Christian Jacq: Ramszesz I-V. köt.+ A fekete fáraó. A Tutanhamon-ügy. Bp., 1998-1999, Európa. Kiadói kartonált papírkötésekben.
17925.

5 000 HUF
Németh László: Az emberi színjáték. 1-2. kötet. Új magyar regények. Bp.,(1944),Franklin, 450+335 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17926.

2 000 HUF
17927.

3 000 HUF
Gáthy Fülöp: Embersors. Az örök mese. Muhits Sándor rajzaival. Bp., 1935. Magyar Iparművészek Országos Egyesülete,(Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.). A fametszést Kaza György végezte. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papír kötésben.
17928.

4 000 HUF
Omár Khájjám: Rubáiját. Fordította: Szabó Lőrinc. Szász Endre rézkarcaival illusztrált. Bp., 1965, Magyar Helikon Az utószót és a jegyzeteket írta Vekerdi József. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben. Számozatlan példány.
17929.

2 000 HUF
Wass Albert: Farkasverem. Bp., é.n., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete (SZEFHE). Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17930.

2 000 HUF
Lajos F. - Holbein: Haláltánc. H.n., é.n., Szépmíves Műhely. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, törölt könyvtári példány.
17931.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF